Teknoloji

Oyuncular için el masaj aleti piyasaya çıktı

Bilgisayar sistemleri her ne kadar hayatımızın vazgeçilmez ögelerinden birisi haline gelse de uzun kullanım mühletleri insan sıhhatini etkileyebiliyor. Bilhassa sıhhatsiz bilek açıları ve parmakların daima hareketi el kısmında rahatsızlıklar oluşturuyor. Buna yönelik geliştirilen aksesuarlardan birisi Japonya’dan geldi. 

Bauhütte MSG-01H-BK neler sunuyor?

Japon Bauhütte firması tarafından geliştirilen el masaj aygıtı bilhassa uzun kullanım mühletleri sonrasında rahatsızlık hisseden ya da oyun öncesinde elini biraz daha rahatlatmak isteyen oyuncuları hedefliyor. Masajın yanında sıcak tutma özelliği de var. 

Prizden gücünü alan aygıt 15 farkı masaj bölgesine sahip. Böylelikle tüm elinize yahut makul parmaklarınıza masaj yapabiliyor. 3 farklı baskı düzeyi olan masaj aleti 10 dakikalık bir müddete sahip ve sonrasında otomatik olarak masaja son veriyor. 

Öteki bir özelliği ise sıcaklık sunması. İki farklı düzeyde elinizi ısıtabiliyor. Dilerseniz masaj yaptırmadan yalnızca elinizi ısıtabiliyorsunuz. Eser yalnızca üzerinde yer alan tuşlar ile denetim ediliyor. Bauhütte MSG-01H-BK masaj aleti 145$ fiyat etiketine sahip. Firmanın ayaklarınız için de bir masaj aleti mevcut. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu