Oyun

Oynarken öğrenebileceğiniz macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission duyuruldu

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Magic Pockets, eğitici macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission’ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun dijital olarak 28 Eylül’de, fizikî olarak ise 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. Fizikî sürümler sadece PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümleri için mevcut olacak.
 
Tropik bir macera bizlere sunulacak
 
 
 
Maupiroa isimli tropik adada yer alacağımız Dolphin Spirit: Ocean Mission oyununda hem eğlenceli hem de dikkat cazip maceralara atılacağız. Oyun içerisinde denizlere yelken açabilecek, adanın etrafını çevreleyen sulardaki sırları keşfedecek ve yunus arkadaşın Keanu ile birlikte okyanusun derinliklerine dalabileceğiz.
 
Birçok içeriği deneyimleyebileceğiniz oyun içerisinde denizlerdeki hayat ve ekoloji hakkında çeşitli bilgiler edinirken tıpkı vakitte adayı yaklaşmakta olan felaketten kurtarmaya çalışacağız. Oyun içerisinde farklı deniz canlısı çeşitlerinden oluşan bir koleksiyon kitabı, keşfedilmeyi bekleyen çeşitli görüntüler ve atmosferler yer alacak.
 
Renkli bir sanat tarzına ve karakterlere sahip bu yapım 28 Eylül’de geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu