Mobil

OnePlus 10 Pro ile çekilmiş fotoğraflar yayınlandı

Bir müddettir çeşitli tezler ile gündeme gelen ve nihayetinde şirketin yaptığı paylaşımlar ve açıklamalar ile birden fazla açıdan netleşen OnePlus 10 Pro, tanıtımına günler kala çektiği fotoğraflarla gündeme geldi. 11 Ocak tarihinde tanıtılacak ve şirketin Hasselblad ile olan işbirliğini ileriye taşıyacak olan 10 serisi, bilhassa Pro modelin kamera yetenekleri ile gündemde.

Şirketin yayınladığı görsellerde kamera yetenekleri ile üst segmentte başarılı olacağının sinyallerini veren OnePlus 10 Pro, başka teknik ayrıntılarıyla da tam bir amiral gemisi olacak. Fakat gelin artık donanımı bir kenara bırakalım ve yeni telefonun fotoğraflarını inceleyelim…

OnePlus 10 Pro kamera tarafında savlı

Kamera ayrıntıları şirket tarafından şimdi paylaşılmasa da TENAA’daki datalara nazaran 48 Megapiksel çözünürlükte ana, 50 Megapiksel çözünürlükte 150 derece ultra geniş açı ve 8 Megapiksel çözünürlükte 3x optik zoom yapabilen telefoto lens ile gelecek olan OnePlus 10 Pro, fotoğraf örnekleri ile başarılı bir izlenim bıraktı. Şirketin yayınladığı fotoğraflarda hem ana kamera hem de ultra geniş açılı kameralar gözler önüne seriliyor.


150 derece geniş açılı kamera

150 derece geniş açılı kamera

Tıpkı vakitte telefonun ultra geniş açılı kamerası, 150 derecelik kadrajı ile balık gözü efekti de sağlıyor. Bu da telefonla daha yaratıcı çekimler yapabilmenize imkan veriyor. Bunların dışında ortaya çıkan teknik bilgiler yeni amiral gemisinde 6.7 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlükte 120Hz yenileme suratına sahip bir ekran göreceğimizi söylüyor. Gücünü 4nm üretim sürecinden geçen Snpdragon 8 Gen 1’den alan OnePlus 10 Pro, yüksek şarj gücü ve pili de beraberinde getiriyor.


Ana kamera

Ana kamera

Ana kamera

Ana kamera

Pekala siz OnePlus 10 Pro’nun kamerası ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce telefonun çektiği fotoğraflar başarılı mı? OnePlus yeni amiralleri ile bekleneni verebilecek mi? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu