Oyun

Nubia Red Magic 7, 2022’nin En Yeterli Oyun Telefonu Tezi ile Geliyor!

Her yıl şubat ayı, akıllı telefon lansmanları ile bir epey ağır geçiyor. Bir yanda özel tanıtımlar öbür yanda Taşınabilir Dünya Kongresi derken, bilhassa şubat sonu ve mart başı çok sayıda yeni akıllı telefonun tanıtıldığına şahit oluyor. Bunlardan biri de bu yıl Nubia’nın yeni modeli Red Magic 7 olacak.

Nubia, Çin toplumsal medya sitesi Weibo’da yaptığı bir duyuru ile 17 Şubat tarihinde yeni akıllı telefonu Red Magic 7’yi tanıtacağını açıkladı. Telefonla ilgili en değerli sav, Red Magic 7’in tam bir oyun telefonu olacağı tarafında. Hatta o denli ki, Nubia Red Magic 7, 2022’nin en yeterli oyun telefonu olmaya aday.

Nubia Red Magic 7 hakkında gelen bilgilere görse telefonda en üst düzey işlemci olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti yer alacak. Şaşırtan derecede süratli 165W gücüne şarj olacağı da söylenen Nubia Red Magic 7, böylelikle selef model Red Magic 6’dan sonra şirketin yeni kilometre taşı olacak üzere görünüyor.

Nubia Red Magic 7, birinci olarak Çin’de satışa çıkacak. Ardından ise ABD ve İngiltere üzere öbür bölgelerde satışa girmesi bekleniyor. Fakat Türkiye bu takvimde yok. Tekrar de yurt dışından satın alınabilir elbette. Şayet fikriniz bu tarafta ise, mart ayında Nubia Red Magic 7 online marketlerde  satışta bulunulabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu