BilimTeknoloji

Netflix’in Steve Carell’lı güldürü dizisi Space Force’un 2. dönem yayın tarihi açıklandı

The Office’in yaratıcı takımının yaratıcılığını yaptığı, 2019 yılında kurulan Space Force ile dalga geçen birebir isimli Netflix dizisinin ikinci dönem yayın tarihi açıklandı.

Şubat 2022’de Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde resmi Netflix hesabından yapılan açıklamaya nazaran Space Force’un ikinci dönemi 18 Şubat 2022’de yayınlanacak. Dizinin birinci dönemi ne yazık ki çok da istenileni verebilen bir dizi olmamıştı. Umuyoruz ki ikinci dönemde bizleri daha kaliteli bir dizi bekliyordur.

Genel olarak Amerika’nın tekrar Ay’a gitmesi için uğraşılan Amerika Birleşik Devletleri Uzay Kuvvetleri’ne odaklanan Space Force dizisinin ikinci sezonunda King of the Hill, Parks and Recreation ve Brooklyn Nine-Nine’ın imalcisi olan Norm Hiscock da yaratıcı takımda olacak. 

Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Netflix dizisinin birinci döneminin yaratıcılığını The Office dizisinin yaratıcılığını yapan Steve Carell ve Greg Daniels üstleniyor. Oyuncu takımında ise Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome ve Lisa Kudrow bulunuyor. Şu anda diziyi Netflix’te bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu