BilimTeknoloji

Netflix’in son yerli üretimlerinden Kulüp’ün 2. kısmı yayınlandı

Son yıllarda ülkemizdeki lokal içerikleri güzelce arttıran Netflix‘in geçtiğimiz ay öteki dizilere oranla daha başarılı diyebileceğimiz Kulüp isimli bir dizisi yayınlanmıştı. Bu dizinin ikinci kısmı da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Dizinin ikinci kısmı 4 kısımdan oluşuyor. İkinci kısım ile birlikte dizinin şu anda toplam 10 kısmı bulunuyor. Diyelenler Netflix üzerinden diziyi izleyebilir. İkinci kısım için paylaşılan görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Kulüp 2. Kısım Fragman

Birinci kısmın konusu: Bu dizi, 1955 yılında son derece hareketli ve büyük değişimlere hamile İstanbul’da geçen gerçek bir kıssadan uyarlandı. Matilda (32) genel aftan yararlanarak 17 yılın akabinde mahpustan çıkar. Özgür olduğu bu birinci günde bulması gereken kıymetli biri vardır. Kızı Raşel (17), Matilda hapisteyken yetimhanede büyümüş ve asi bir genç bayana dönüşmüştür. Matilda, kızının bir gece kulübünde hırsızlık yapmakla suçlandığını öğrenir ve kulüp müdürüyle yüzleşir. Müdür, Matilda’ya borcu ödemesi için zorla boş senet imzalatır ve kulüpte çalışmasını kaide koşar. Matilda burada her biri toplumun farklı kesitlerinden gelen, farklı dinlere inanan ve bir nevi aile olmak için farklılıklarını ve egolarını bir kenara bırakmayı öğrenmek zorunda kalacak iş arkadaşlarıyla tanışır. Kıssa ilerledikçe Matilda’nın neden mahpusa girdiği ve Raşel’in kalbini çalan Müslüman taksici genç adamla bağına neden karşı olduğu anlaşılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu