BilimTeknoloji

Netflix’in en çok izlenen sineması Red Notice’in 2. ve 3. sineması duyuruldu

Netflix‘in popülerleşmesi ile birlikte bildiğiniz üzere bütçeside arttı ve birbirinden tanınan oyuncuların tek bir sinemada yer aldığı sinemalar yayınlanmaya başladı. Bu sinemalardan biri de elbet Red Notice. Geçtiğimiz saatlerde de Red Notice ile ilgili bir haber geldi.

Red Notice 2 ve 3 Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Deadline’ın yaptığı habere nazaran Netflix, Red Notice sinemasının ikinci ve üçüncü sineması için yeşil ışık yaktı ve üretim basamağı 2023 yılının başında başlayacak. Devam sinemalarının çekimleri art geriye yapılacak. Sinema ile ilgili açıklanan birinci planlar Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın bu sinemalarda geri dönmesi lakin Ocean’s 11 usulü birkaç yeni yıldızın da sinemada olması tarafında.

Red Notice her ne kadar istatistiksel manada başarılı olsa da ne yazık ki eleştirmenler tarafından çok da beğenilen bir sinema olmadı. Birçok izleyici de sineması bir oldukça eleştirdi. Umuyoruz devam sinemasında daha kaliteli imaller bizleri bekliyordur. Şu anda birinci sineması Netflix’te bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu