Mobil

Netflix yeni taşınabilir oyunu Hextech Mayhem’i sunar

Taşınabilir uygulamalarına oyun sekmesi de ekleyerek yeni bir maceraya atılan Netflix, tezli üretimlerle portföyünü genişletiyor. Yalnızca Netflix aboneliği ile oynanabilen taşınabilir oyunlara League of Legends imali Hextech Mayhem eklendi. 

Hextech Mayhem neler sunuyor?

League of Legends evreninden çıkmasına karşın MOBA stilini benimsemeyen Hextech Mayhem biraz daha casual diyebileceğimiz bir yapıda. Ritim koşusu olarak da bilinen çeşitteki oyun, müzik ritimleri eşliğinde ilerlediğiniz kısımlara ayrılmış bir sonsuz koşu. PC ve Nintendo Switch için yayınlanan oyun mobilde yalnızca Netflix ile oynanabiliyor. 

Oyunda Ziggs karakterleri ile oynuyoruz ve Heimerdinger’i alt etmemiz gerekiyor. Kısa bir eğitimin akabinde asıl serüven başlıyor. Biraz zorlayıcı çünkü ekrandaki tuşlara sahnedeki simgesi geldiği anda basmamız gerekiyor. Üst zıplama, aşağı vurma ve bomba atma bunlar ortasında. Bir mühlet tempoyu tutturamazsanız havaya uçuyorsunuz çünkü düşmanları bu halde alt etmek gerekiyor. Elde ettiğiniz puanlarla karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. 

LoL evrenindeki atmosferi yansıtan Hextech Mayhem, tıbbın meraklılarını ekrana bağlayacaktır fakat aksiyon bekleyenleri üzebilir. Sevilen dublaj sanatkarı Özgür Özdural’ın sesinden animasyonlar ve oyun içi seslendirmeler de enfes olmuş diyebiliriz. Oyun Netflix uygulaması üzerinden sizi indirme sayfasına yönlendirecek. 

 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Netflix oyunu Hextech Mayhem indirmeye sunuldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu