Mobil

Motorola, Katlanabilir Ekranlı – Kapaklı Cebi Razr’ın 3. Kuşağını Hazırlıyor

Android Authority tarafından keşfedilen bir Weibo gönderisine nazaran, Motorola sessizce üçüncü jenerasyon Razr katlanabilir telefonu üzerinde çalışmaya başladı. Lenovo’nun Çin’deki taşınabilir iş kümesinin genel müdürü Chen Jin, Çin mikroblog sitesinde şirketin yeni bir akıllı telefon geliştirmek için çalıştığını ima etti.

Özgün gönderi Çince olmasına karşın, gönderinin Google çevirisi, üçüncü jenerasyon Razr’ın gelişmiş süreç gücüne, daha kullanıcı dostu bir arayüze ve yeni bir görünüme sahip olacağını gösteriyor. Jin’in gönderisinde açıklananların ötesinde, evvelki sürümlere nazaran muhakkak iyileştirmeler kadar yeni Razr’dan neler bekleyebileceğiniz hakkında çok az şey biliniyor. Motorola, efsanevi modeli Razr’ı 2019’da katlanabilir ekranlı ve kapaklı bir telefon olarak canlandırdı ve 2020’de dizaynını güzelleştirdi, pil ömrünü artırdı ve 5G dayanağı ekledi.

Weibo gönderisinin çevirisi, üçüncü kuşak Razr’ın evvel yalnızca Çin pazarında piyasaya sürüleceğini ima ediyor, lakin bunun ne vakit olabileceğine dair rastgele bir gösterge yok üzere görünüyor. Motorola tarafından bu tez ile ilgili rastgele bir yorum gelmedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu