Donanım

Monster Notebook’un Büyük Yeni Yıl İndirimi Başladı!

Monster Notebook, oyun, tasarım ve iş bilgisayarı arayışındaki kullanıcıları sevindirecek Büyük Yeni Yıl İndirimini başlattı. Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından satın alınan dizüstü bilgisayarlarda geçerli kampanya 3 Ocak 2022’ye kadar sürecek. Monster Notebook’un oyun tutkunlarına sağladığı çeşitli avantajlarla birleştirilebilen yeni yıl indirimleri, Fiyat Müdafaa Garantisi kapsamında sunuluyor. 

Fiyat Müdafaa Garantisi ile belirsizliğe son

Monster Notebook, son devirde döviz kurundaki dalgalanmalar nedeniyle yaşanan fiyat güncellemeleri karşısında belirsizlik hisseden kullanıcılar için Fiyat Müdafaa Garantisi sunuyor. Kullanıcılar satın aldıkları eserinin fiyatının satın alma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde düşmesi durumunda, ortadaki fiyat farkını iade alabiliyor. Dileyen kullanıcılar ise fiyat farkı iadesine alternatif olarak Monster Notebook donanım & aksesuar ikramı tercih edebiliyor. Yeni yıla yeni kuşak teknolojilerle girmek isteyen kullanıcılar, Büyük Yeni Yıl İndirimleri kapsamında gerçekleştirilen alışverişlerde de geçerli Fiyat Müdafaa Garantisi sayesinde, muhtaçlıklarını ertelemek zorunda kalmadan alışverişlerini yapabiliyor. 

Aryond A32 Monitör alımlarında Gamepad armağan

Ayrıyeten, oyuncular ve kreatif alanda çalışan profesyoneller için geliştirilen kavisli oyuncu monitörü Aryond’un 32 inç boyuttaki son modeli Aryond A32’yi satın alan kullanıcılar Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad armağanı kazanıyor. Monster Notebook web sitesinde yahut mağazalarında yapılan alışverişlerde geçerli bu kampanya da 3 Ocak’ta son bulacak. 

Büyük Yeni Yıl İndiriminden yararlanmak isteyen kullanıcılar, kuralları karşılayan dizüstü bilgisayar alımlarında Monster Gamer Pack’in sunduğu fırsatlardan da yararlanabiliyor. Yaklaşık 1.000 TL pahasındaki içerik paketi Gamer Pack, her ay güncellenen oyun içerikleriyle geliyor. Büyük Yeni Yıl İndirimi, dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel vade farksız 12 taksit kampanyasıyla da birleştirilebiliyor. 

Son olarak, Monster Notebook kullanıcıları, eserlerini senede iki sefer Monster Notebook Teknik Servisleri’ne götürerek yahut fiyatsız kargo ile göndererek Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi kapsamında bakım hizmetinden yararlanıyor. Her altı ayda bir aygıt içi paklığı, termal macun değişimi üzere süreçleri fiyatsız olarak gerçekleştiren kullanıcılar eserlerinin birinci günkü verimlilikle çalışmasını sağlıyor. 

Monster Notebook’un kullanıcı dostu sıra dışı hizmetleri ve Büyük Yeni Yıl İndirimi kapsamında sunduğu avantajlar hakkında ayrıntılı bilgiye Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu