Oyun

Mayıs ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 8-14 Mayıs 2023

 
Mayıs ayı içerisinde çıkış yapacak PC oyunlarına devam ediyoruz. Bu listede Mayıs ayının ikinci haftasında yayınlanacak oyunlara göz atıyoruz. Liste 8-14 tarihlerini kapsıyor.
 
– Darkest Dungeon II (8 Mayıs: zindan tabanlı, sıra tabanlı taktik, rol yapma)
 
 
Red Hook Studios tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan zindan tabanlı, sıra tabanlı taktik, rol yapma oyunu Darkest Dungeon II, 8 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Karanlık atmosfere sahip bu imal içerisinde sıra taban aksiyon savaş sistemi ile birlikte kendi grubumuzu kurabilecek ve bu takımla bir arada karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde yer alan her bir takım üyesinin farklı hünerleri ve farklı silahları bulunacak. Bu takım üyelerini en yeterli biçimde kullanmaya başlayacak ve en âlâ formda de düşmanları alt ederek grup üyelerini hayatta tutmaya çalışacağız.
 
Ekip kurmanın çok değerli olduğu bu yapın içerisinde farklı farklı karakterleri kadroya kazandırabilecek ve etraftan bulduğumuz objeler ile de takımımızı donatabileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı silah tipleri ve bonuslar bulunacak. Bu bonusları ve silah çeşitlerini kendi takımımız üzerinde kullanabileceğiniz ve takımımızın içerisinde yer alan bu karakterleri güçlendirebileceğiz. Bu sayede düşmanlara karşı daha güçlü bir biçimde çıkabilecek ve hayatta kalmamız daha mümkün olacak.
 
Farklı bölgelere gerçek geçiş yapabileceğiz
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere yanlışsız adım atacak, bu bölgeleri keşfedebilecek ve yeni karakterlerle birlikte etkileşime geçebileceğiz. Oyunda daima olarak kendimizi bir aksiyon içerisinde bulabilecek ve kendimizi düşmanlarla birlikte çatışırken görebileceğiz. Oyunda tekrar zindan tabanlı bir yapı bizlere sunulacak. Bu zindan tabanlı yapı içerisinde farklı farklı zindanlara gerçek yol alabilecek, bu zindanları keşfedebilecek ve bu zindanların gizemlerini açığa çıkarabileceğiz. Oyunda bu zindanlar içerisinde farklı tehlikeler bulunabilecek ve bu tehlikeleri de aşmak büsbütün bizim işimiz olacak.
 
Farklı düşman tipleri yer alacak
 
Oyunda farklı farklı düşman çeşitleri bulunacak ve bu düşman tiplerini her birinin kendine ilişkin marifetleri ve özellikleri bulunacak. Bu marifetleri ve özelliklere karşı biz de kendimize ilişkin bir strateji belirleyecek ve öteki sıra tabanlı taktik oyunlarında olduğu üzere kendimize ilişkin bir akın planı oluşturabileceğiz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere her bir karakterin farklı özelliği ve silahları bulunacak. Bu silahları ve özellikleri kullanmak da büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda her bir oyuncu farklı bir taktik içerisine girebilecek ve kendine özel stratejiler ve planlamalar oluşturabilecek.
 
Standart ve özel saldırılar
 
 
Oyunda kendimize ilişkin bir küme kurabileceğiz. Bu küme içerisine farklı farklı karakterler alabileceğiz. Oyunda grubumuzdaki karakterlerle birlikte düz ataklardan özel ataklara kadar farklı farklı aksiyon şemalarını kullanabilecek ve düşmanların üzerine bunları yağdırabileceğiz. Oyunda kullandığımız standart hücumlardan özel akınlara kadar kullanabileceğimiz birçok yetenek bulunacak. Bu yeteneklerle birlikte düşmanları tek atılımda ve kolaylıkla indirebileceğiz.
 
Büyük tehlikelerin ve tehditlerin yer aldığı üretim içerisinde kendimize ilişkin bir aracımız bulunacak. Bu araçla birlikte farklı bölgelere hakikat yol alabilecek ve aracın içerisinde alışılmış ki ekibimizsin üyeleri bulunacak. Bu araçla birlikte ilerleyecek, farklı bölgelere gerçek gidebilecek ve bu bölgelerin keşfini tamamlayabileceğiz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere karanlık bir atmosfer ve tema bizleri bekliyor olacak. Bu karanlık ve koyu atmosfer içerisinde yolumuzu bulmaya çalışacak ve bu temanın tadını çıkarabileceğiz.
 
Amacımız bu dünyadaki lanetli düşmanları ortadan kaldırmak
 
 
Lanetli düşmanların yer aldığı bu oyun içerisinde iskeletlerden yaratıklara kadar birçok düşman çeşidi karşımıza çıkacak. Onları alt etmek için çeşitli atılımlar yapabileceğiz ve bu atılımlarla birlikte bu düşmanları ortadan kaldırabileceğiz. Emelimiz bu dünyada yer alan bu tehditleri ve tehlikeleri ortadan kaldırmak olacak. Hayatta kalan takımımızla bir arada ilerleyeceğimiz macerada kuvvetli bir yapı bizleri bekliyor olacak. Münasebetiyle oyun içerisinde çeşitli stratejiler kurmalı ve kendimize ilişkin aksiyon şeması belirlememiz gerekecek.
 
Sıra tabanlı taktik rol yapma ögelerinin yer aldığı bu oyun içerisinde her bir karakterin marifetlerini ve istatistiklerini yükseltebilecek ve bu yükseltmeyle birlikte düşmanlara karşı daha güçlü bir biçimde gelebileceğiz. Oyun içerisinde takımımız içerisinde en fazla dört karakter bulunabilecek ve bu dört karakterle birlikte yolumuza devam edebileceğiz. Oyun içerisinde karakterler sıra sıra ve art geriye dizili bir formda karşımıza çıkacak ve düşmanlar da bu biçimde önümüze geçecek. Her bir karakterle bir arada sıra sıra saldırımızı gerçekleştirebilecek ve en son hayatta kalan kadro bu savaşı kazanmış olacak.
 
Çeşitli öğeler, silahlar ve marifetler bulunacak
 
 
Oyun içerisinde derin stratejilere sahip bir aksiyon sistemi yer alacak. Aksiyon sistemi içerisinde karşılaştığımız düşmanlara karşı özel saldırlar yapabilecek, bu çaba esnasında çeşitli objeler ve ögeler da kullanabileceğiz. Özel objeler ve ögelerle bir arada direkt olarak taarruz gücümüzü arttırabilecek ve istatistiklerimizi de bir oldukça yükseltebileceğiz. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz çeşitli öğeler, silahlar ve marifetler bulunacak. Tüm bu ögeleri kullanmak da bizim stratejimize nazaran değişkenlik gösterecek.
 
Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere yanlışsız ilerleyecek ve her bir bölgeye ilerlediğimizde farklı seferlere ve aksiyona yanlışsız geçiş yapabileceğiz. Oyunda geçiş yaptığımız bu aksiyon sistemi ile bir arada her seferin yarım saatten fazla sürmesi beklenecek. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran her bir sefer keşfi yarım saatlik bir süreyi kapsayacak ve bu müddet zarfında burada gezip düşmanları alt edebilecek buranın keşfini tamamlayabilecek ve yeni öğeleri de buralarda bulabileceğiniz.
 
Yakınlık ve bağ sistemi
 
 
Darkest Dungeon II içerisinde bizlere sunulacak olan farklı farklı oyun mekanikleri de bulunuyor. Bu oyun mekanikleri ortasında yakınlık sistemi bilhassa dikkati çeken ayrıntılar ortasında yer alıyor. Bu yakınlık sistemi sayesinde seyahatimiz boyunca ilerledikçe kahramanlar ortasında bir bağ kuruluyor. Bu bağ ile bir arada yakınlık daha da artıyor ve karakterler ortasındaki diyaloglar da bu bağ sistemine ve yakınlık sistemine nazaran değişkenlik gösteriyor. Oyun içerisinde her bir karakter kendi ortasında bir sinerji ve bağ yakalayabiliyor ve bu sinerji ve bağ sistemi ile bir arada de daha güçlü bir formda düşmanlara karşısına çıkabiliyoruz.
 
Karakterlerin gerilimini azaltmak gerekecek
 
Oyun içerisinde her bir karakterin kendine ilişkin gerilim ve hudut düzeyi bulunuyor. Her bir karakterin kendine ilişkin diyalogları, öyküsü ve daha fazlası yer alıyor. Münasebetiyle tüm bunları düzenlemek, tüm bunları stabil bir formda tutmak biraz sıkıntı olabiliyor lakin kadro içerisindeki ahenk sayesinde bu gerilimin ve zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde farklı farklı küçük dinamikler yer alıyor ve küçük ayrıntılar da bu oyunda çok değer arz ediyor. Zira bu ayrıntılara dikkat etmezsek oyunda karşılaştığımız düşmanlar bizi kolay kolay yenebilir ve onların karşısında bir mağlubiyete uğrayabiliriz.
 
Dinlenme sistemi ile gerilim azaltılabilecek
 
 
Oyunda üstte bahsettiğim moral sistemi ile bir arada bir de yorgunluğumuzu dindirebileceğimiz bir dinlenme sistemi de bulunuyor. Bu dinlenme sistemi ile birlikte karakterlerin gerilimini azaltabiliyoruz ve üzerindeki o yükü bir nevi atabiliyoruz. Bu dinlenme sistemi sayesinde bir hana geçiş yapabiliyor ve bu han içerisinde dinlenebiliyoruz. Bu dinlenme sayesinde karakterlerimizin gerilimini alabiliyoruz. Oyun içerisinde dinlenmek hayli değer arz ediyor zira karakterleri daima olarak bir savaşa sokarsak ve daima olarak kendilerini bir uğraş içerisinde bulurlarsa gerilim oranı artış gösterebilir ve artık bu karakterin yahut karakterlerin umutları tükenebilir.
 
Darkest Dungeon II içerisinde yeniden her bir bölgenin kendine ilişkin teması ve düşman üslubu bulunuyor. Oyunda beş farklı bölge yer alıyor ve bu beş farklı bölge içerisinde git gel yapabiliyoruz. Bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin düşmanları ve atmosferi bulunuyor. Bu atmosferi ve düşmanları keşfetmek, etraftaki gizemleri ortaya çıkarmak büsbütün bizim işimiz oluyor.
 
 
Kısaca toparlayacak olursak karanlık bir atmosferi bizlere sunan bu sıra tabanlı taktik rol yapma oyun içerisinde kendimize ilişkin bir grup kurabiliyor, bu takımla bir arada farklı zindanları ve bölgelerin keşfedebiliyor, takımımız içerisindeki karakterleri geliştirebiliyor ve istatistiklerini yükseltebiliyoruz. Siz de bu biçim sıra tabanlı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Darkest Dungeon II’ye bir göz atabilir ve bir baht verebilirsiniz.
 
– Cook Serve Forever (8 Mayıs: aşçılık, idare, strateji)
 
 
Vertigo Gaming Inc. tarafından geliştirilen ve birebir grup tarafından yayınlanacak olan  aşçılık, idare, strateji oyunu Cook Serve Forever, 8 Mayıs tarihinde geliyor. Seyyar satıcı olarak bulunacağımız bu oyun içerisinde farklı farklı yemekler yapabilecek, müşterileri daha çok üzerimize çekebilecek ve daha fazla para kazanabileceğiz. Oyun içerisinde karakterlerle bir arada diyaloglara girebilecek, bu karakterlerin ne istediğini öğrenebilecek ve ona nazaran servisimizi yapabileceğiz. Ne kadar çok servis yaparsak ve ne kadar çok satış yapabilirsek o kadar çok para kazanarak yeni öğelerim ve marifetlerin kilidini açabileceğiz.
 
Oyun içerisinde strateji ve vakit idaresi ögeleri bulunacak. Müşterilerin uzun mühlet bekletilmemesi gerekecek, doğal olarak müşterilere süratli bir biçimde servis edilmesi lazım. Oyun içerisinde bir aşçı olarak bulunacak ve müşteriler çok çeşitli yiyecekler isteyecek ve biz de bunları yapmak için elimizden geleni yapacağız. Oyun içerisinde en güzel sokak satıcısı olmak için gayret edecek, bu oyunu ister tek oyunculu istersek de lokal eşli oyunculu olarak oynayabileceğiz.
 
Birçok farklı oyun modunun yer aldığı bu yapın içerisinde tek oyunculu olarak oyna dahil olursak tek başımıza ilerleyecek ve çeşitli vazifeleri yapabileceğiz. Şayet arkadaşımızla bir arada oynamak istersek de onunla bir arada yemekler pişirecek, müşterilere hizmet edecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyun içerisinde lokal eşli oyun modu yer oluyor. Başka oyuncularla bir arada ne yazık ki oynamıyor yani oyunu oynamak için yanınıza arkadaşınız çağırmanız ve bölünmüş ekranda bu oyunu oynamanız gerekiyor.
 
 
Serinin yeni oyunu diyebileceğimiz bir üretim içerisinde yeni maceralara atılacak, yeni maceralara atıldıkça yeni tanımların kilidini açabilecek ve müşterilere en âlâ hizmeti sunmaya çalışacağız. Oyun içerisinde art planda bir öykü anlatılacak ve bu kıssa kapsamında da çeşitli vazifeleri yerine getirmeye çalışacağız. Oyunda bir yandan misyonları yerine getirirken öteki yandan ise karakterlerle bir arada yani müşterilerle birlikte diyaloglara girebilecek, onlarla sıkı bağlar kurabilecek ve ne istediklerini öğrenmeye çalışacağız.
 
Başarıya ulaşmak için daima olarak uğraşacağınız oyun içerisinde sokak yemekleri üzerinde ustalaşmaya çalışacak, yemekler pişirerek ve en güzelini yapmaya başlayacağız. Geliştirici takım daha evvel bu oyuna benzeri bir oyun yaptı ve bunu da biz serinin yeni oyunu olarak kıymetlendirebiliriz. Geliştirici takım daha evvel Cook, Serve, Delicious  adlı oyunu bizlere sundu ve bu oyun epey fazla sattı ve çok fazla oyuncu tarafından oynandı. Muhakkak bir muvaffakiyete imza atan bu imalden sonra ise artık yeni bir oyun geliyor. Bu oyunu daha fazla mekaniğin, daha fazla içeriğin ve daha fazla özelliğin yer alması bekleniyor.
 
 

Başarılı bir aşçı olmamız gereken bu üretim içerisinde üstte bahsettiğim üzere art planda bir öykü anlatılıyor ve bu öykünü de dramatik bir öykü olacağı belirtiliyor. Oyun içerisinde bir yandan misyonları yaparken öbür yandan ise bu öyküyü deneyimleyebiliyoruz. Oyunda tekrar yan misyonlar bulunuyor. Bu yan misyonları yaparak daha fazla puan ve para kazanabiliyoruz.

Kazandığımız bu içeriklerle bir arada yeni misyonları atılabiliyoruz. Oyun içerisinde yemek pişirebiliyor, yeni teknikler öğrenebiliyor ve müşterilere daima olarak hizmet sağlayabiliyoruz.
 
Oyunda tekrar yemek yapabileceğimiz ve sokak lezzetlerine farklı bir boyut kazandırabileceğimiz çeşitli objeler ve öğeler bulunuyor. Bu objeler ve öğelerle bir arada yeni içerikler çıkartabiliyor, eni tanımların kilidini açabiliyor ve farklı farklı sokak lezzetlerini müşterilere sunmaya başlıyoruz. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz baharatlar, çeşniler, ana yemekler ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Bunları harmanlamak, müşterilere sunmak ve bir yemek haline getirmek ise tamamı bizim işimiz olacak.
 
Geliştirici grubun üzere belirttiğine nazaran oyun içerisinde onlarca saatlik bir içerik bizleri bekliyor olacak. Bu saat diliminde oyunu oynayabilecek, kıssanın sonuna erişebilecek ve yeni yeni tanımların kilidini açabileceğiz. Oyunda tekrar kullanabileceğimiz yüzlerce materyal yer alacak ve bu materyalleri kullanmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda kullanacağımız gereçler ile yeni tanımların kendini açabilecek ve müşterilere daha yeterlisi sunacağız. Dinamik yemek pişirme sistemi sayesinde yemeklerle şahsen ilgilenebilecek ve bu yemekleri şahsen müşterilere biz sunmaya başlayacağız.
 
 
Birçok farklı pişirme tekniğinin ve üretim tekniğinin yer aldığı bu oyun içerisinde dinamik yemek pişirme sistemi kıyısında bir aşçı olarak bulunacak, sokakta müşterilere yeni lezzetler sunacak ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere art planda bir öykü anlatılacak, bu kıssayı ister tek oyunculu istersek de eşli olarak oynayabileceğiz. Kıssanın tamamını yanımıza çağırdığımız arkadaşımızla birlikte oynayabilecek ve oyunun sonuna kadar arkadaşımızla bir arada ilerleyebileceğiz. Eşli modda oyunu üstte da bahsettiğim üzere yalnızca yanımıza çağırdığımız arkadaşımızla bir arada bölünmüş bir ekranda oynayabilecek yani çevrimiçi olarak öteki oyuncularla bir arada oynayamayacağız.
 
Seslendirmiş bir kıssa içeriğinin yer aldığı bu oyun içerisinde bizlere dramatik bir kıssa anlatılacak. Bu kıssayı kapsamında biz de  hayat öykümüzü öğrenecek ve buralara kadar nasıl geldiğimizi dinlemeye başlayacağız. Farklı farklı yepyeni müziklerin de yer aldığı bu üretim içerisinde art planda bu müzikleri dinleyebilecekler, oyun içerisine kendimizi daha düzgün adapte edebileceğiz. Müzikler oyun içerisinde hayli yer kaplayacak ve müzikler sayesinde de bir yandan yemekler pişirecek başka yanda dan müşterilere bu yemekleri sunabileceğiz.
 
 
Cook Serve Forever içerisinde yeniden üstte bahsettiğim üzere farklı farklı müşterilerle karşılaşabilecek, müşterilerle yani karakterlerle etkileşime geçebilecek ve onlarla daima olarak diyaloglara girebileceğiz. Onlarla bir arada daima olarak konuştukça daha fazla sohbet edebilecek ve sohbet bir yerden sonra derinlere ulaşacak. Müşterilerle birlikte sıkıp bağlar kurabilecek ve müşterilerle sohbetimize asla kesmeyeceğiz. Hasebiyle müşterilerle ne kadar çok ilgilenirsek o kadar gözlerinde uygun olabilecek ve kendi meslek basamaklarımızda yükseltebileceğiz.
 

Renkli sana tarza sahip bu üretim içerisinde ilgi cazip karakterler, ilgi cazibeli bir öykü ve içerik bizleri bekliyor olacak. Bu üretimi da çıkış yaptığı üzere daima birlikte deneyebileceğiz.

Strateji ve idare ögelerini bünyesinde barındıran bu aşçılık oyunu 8 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu tarih prestijiyle çıkış yapacak bu oyunun şu anda Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Oyunun ne yazık ki şu anda bir demo sürümü bulunmuyor. Demo sürümü bulunmadığı için de rastgele bir deneme fırsatı elde edemedik. Hasebiyle oyun çıktığı vakit bu yapıyı direkt olarak deneyebileceğiz.
 
 
Oyunun öbür yandan Türkiye fiyatı da bilinmiyor lakin çıktığı gün Türkiye fiyatı da aşikâr olacak ve oyunu bütçemize nazaran satın alabileceğiz. Siz de bu üslup strateji ve idare ögelerinin harmanlandığı aşçılık oyunlarından hoşlanıyorsanız, daha evvel geliştirici takımın çıkarmış olduğu oyunu oynadıysanız yahut yeni bir maceraya yaratılmak istiyorsanız bu imale bir göz alabilir ve bir talih verebilirsiniz.
 
– Midautumn (9 Mayıs: aksiyon, macera, rol yapma)
 
 
Team Midautumn tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan  aksiyon, macera, rol yapma oyunu Midautumn, 9 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Renkli bir dünyayı bizlere sunacak olan bu imal içerisinde ilgi alımlı karakterler, ilgi cazibeli sanat şekli ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda renkli karakterler ve renkli bir dünya yer alacak ve bu renkli dünya içerisinde farklı farklı maceralara atılabileceğiz. Oyun içerisinde bir karakteri denetim edecek ve art planda da bizlere bir kıssa anlatılacak. Bu öykü kapsamında büyük maceraları atılabilecek ve farklı düşmanları ortadan kaldırabileceğiz.
 
Oyun içerisinde renkli sanat tarzı yer alacak, piksel grafiklerle bir arada de büyük maceralara atılacak ve bu maceralar kapsamında çeşitli zindanlara gerçek adım atabileceğiz. Midautumn içerisinde gezebileceğiniz çeşitli alanlar bulunacak ve bu alanlarla bir arada etkileşime geçebileceğimiz çeşitli karakterler bulunacak. Oyun içerisinde farklı farklı karakterlerle konuşacak ve onlarla birlikte sohbet edebileceğiz.
 
Oyun içerisinde bizlere aksiyon ve rol yapma ögeleri sunulacak, bir yandan macera ögeleri harmanlanacak ve kendimizi zindan temelli bir yapıda bulabileceğiz. Oyun içerisinde tekrar farklı farklı ruhlar ve makûs düşmanları alt etmeye çalışacak ve bu dünyaya musallat olan tehlikeleri ortadan kaldırmaya başlayacağız. Oyun içerisinde birçok farklı bölgeye ilerleyecek ve bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin teması ve yapısı bulunacak. Bu bölgelerde yer alan tehlikeleri büsbütün temizlemeye koyulacağız.
 
 
Oyunda bir karakteri denetim edecek ve bu karakter kapsamında çeşitli marifetlere hakim olacak ve düşmanları da bu hünerlerle bir arada öldürebileceğiz. Oyunda süratli bir halde sağa sola kaçma yeteneği, düşmanların üzerine büyü atma ve yakın dövüş akınları yer alacak. İstediğiniz üzere bu taarruz tarzlarını harmanlayacak, çeşitli kombolar oluşturacak ve düşmanları bir anda ortadan kaldırabileceğiz.
 
Bir yandan gençlik temasını bizlere sunan bu imal içerisinde art planda bizlere bir öykü anlatılacak ve bu öykü kapsamda kendimizi rahatlatıcı bir ortamda bulabileceğiz. Zira oyun içerisinde yer alan karakterler ve konuşmalar gençlik yılları temasını bizlere  aktarıyor ve kendimizi arkadaşlarımızla bir arada bir ortamda oynarken bulabiliyoruz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı dünyalar yer alıyor ve bu dünyalar ortasında geçiş yapabiliyoruz. Oyunda olağan bir formda gezip tozabileceğimiz bir yer bulunurken öbür taraftan ise ruhlar alemine geçiş yapabiliyoruz. Ruhlar aleminde berbat ruhlar yer alıyor ve burada çeşitli tehlikeler bizleri bekliyor. Hasebiyle oyunda bulunan bu Ruhlar Alemini temizlemeye başlıyor ve burada bulunan tehlikeleri ise ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde daima olarak kendimizi zindanlar içerisinde bulabiliyor ve bizim emelimiz ise büsbütün bu zindanları temizlemek oluyor. Oyunda farklı zindanları gerçek atılabiliyor ve her zindanın kendine mahsus yapısı, düşman tipleri ve teması bulunuyor. Hasebiyle bu zindanları araştırmak, bu zindanları keşfetmek ve bu zindanlardaki gizemleri büsbütün açığa çıkarmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Bu yüzden daima olarak kendimizi zindanlar içerisinde bulabiliyor ve bu nedenle bu bahiste ustalaşabiliyoruz.
 
 
Oyun içerisinde kullanabileceğimiz çeşitli maharetler ve silahlar bulunuyor ve bu hünerleri kullanmak ise her oyuncuya nazaran değişkenlik gösterebiliyor. Oyunda bir hami olarak bulunuyor ve kollayıcı olarak da bizim emelimiz tehlikelere karşı insanlığını korumak ve etrafı büsbütün bu tehlikelerden arındırmak. Oyunda farklı farklı dünyaların olduğundan bahsettim, bu dünyalara geçiş yaparak daha fazla öykü içeriğini ortaya çıkarabilir ve öyküyü bu sayede ilerletebiliyoruz. Yani oyun içerisinde olağan bir dünya ve ruhlar alemi bulunuyor. Bu ruhlar alemine geçiş yaptığımız sürece kıssa ilerleyebiliyor ve öykü içeriğini de bu dünya içerisinde deneyimleyebiliyoruz.
 
Midautumn içerisinde etrafı keşfetmek epey ehemmiyet arz ediyor. Zira bu etrafı keşfetme ile birlikte hem çeşitli gizemleri ortaya çıkarabiliyoruz hem de yeteneklerimize yetenek ekleyebiliyoruz. Oyunda sağda solda çeşitli öğeler bulabiliyoruz ve öğelerle birlikte kendimizi güçlendirebiliyor ve yeni silahların sahibi olabiliyoruz. Oyunda hem karakterimizin yeteneklerini arttırabiliyor hem de istatistiklerini yükseltebiliyoruz. Bir yandan karakterimizi güçlendirebileceğimiz ve öteki yandan da yeni silahlar elde edebileceğiniz bu oyunun içerisinde çeşitli zindanlara dalış yapabiliyor ve bu zindanları büsbütün temizleyerek düşmanlardan arındırabiliyoruz. Oyun içerisinde ilerledikçe de yeni karakterler keşfedilebiliyor ve yeni maharetlerin kilidini açabiliyoruz.
 
 
Oyunda ne kadar çok zindan temizlersek o kadar çok özelliğin ve marifetin kilidini açabiliyor ve yeni silahlara da bu sayede erişebiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde kendimizi daima olarak zindanları temizlerken bulabiliyor ve öykünün gidişatını bu halde etkileyebiliyoruz. Bu zindanlarda farklı farklı karakterler ile karşılaşabiliyor ve bu karakterlerle de etkileşime geçebiliyoruz.
 
Renkli sanat tarzının yer aldığı bu oyun içerisinde olağan düşmanlar haricinde bir de işveren savaşları bulunuyor. Patrorn savaşları olağan ki olağan savaşlara nazaran daha kuvvetli ve daha çetin geçebiliyor. Hasebiyle oyun içerisinde kendi marifetlerimiz üstünde ustalaşmamız gerekiyor ve işverenleri da bu biçimde alt etmemiz gerekiyor. İşveren savaşlarında daima olarak süratli hareket etmek gerekiyor ve onların hücumlarına karşı gelmemiz gerekiyor. Akınlarını gerçekleştirdiği anda gerçek vakti tutturarak biz de saldırımızı gerçekleştirebiliyoruz ve bu işvereni daha kısa müddette alt etmeye çalışıyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde bu işveren savaşları da büyük yer kaplıyor diyebilirim.
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı atmosferler ve farklı düşman tipleri bizleri bekliyor olacak. Karanlık bir atmosferin hakim olduğu günlerden güneşli bir güne gerçek geçiş yapabileceğimiz bu oyunda farklı farklı ortam cinsleri de yer alıyor. Bu ortamlarla birlikte kendimizi büyük bir tehlikenin içerisinde olduğumuzu anlayabiliyor ve bu tehlikeyi de alt etmek için büyük uğraşlar içerisine girebiliyoruz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere iki farklı dünya yer alıyor: Bir bulunduğumuz dünya başkası ise ruhlar dünyası. Ruhlar dünyasına adım attığımız vakit öykünün gidişatını görebiliyor ve her gittiğimizde de atmosferin değiştiğini hissedebiliyoruz. Oyun içerisinde her bir ruhlar alemine giriş yaptığımız vakit etrafın yağmur altında kaldığını görebiliyor yahut etrafım güneşli olduğunu deneyimleyebiliyoruz. Yani ruhlar alemine her gittiğimizde atmosfer ve tema değişkenlik gösteriyor diyebilirim.
 
 
Aksiyon ve rol yapma ögelerini bünyesinde barındıran bu üretim 9 Mayıs tarihinde Steam üzerinden PC platformuna çıkış yapmayı bekliyor. Oyun birinci etapta erken erişim sürümü olarak bizlere sunulacak ve bu süreç boyunca geri bildirimler önemsenecek. Erken erişim sürümünde tam sürümde yer alacak birçok özellik bulunmayacak lakin yavaş yavaş yeni güncellemelerle bir arada erken erişim sürümü geliştirilecek. Siz de bu stil aksiyon rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bir yandan piksel grafikli üretimleri oynamayı seviyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyunun öte yandan şu anda bir demo sürümü bulunmuyor. Hasebiyle oyunu çıktığı gün oynayabilecek ve deneyimleyebileceğiz.
 
– Mechabellum (11 Mayıs: strateji, simülasyon, taktik, savaş)
 
 
Game River tarafından geliştirilen ve Paradox Arc tarafından yayınlanacak olan strateji, simülasyon, taktik, savaş oyunu Mechabellum, 11 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilim kurgu temalı bu taktik savaşları oyunu içerisinde kendi ünitelerimizi üretebilecek bu ünitelerle birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve kendi ünitelerimizi istediğimiz üzere yönlendirebileceğiz. Oyun içerisinde gelecek teması bizlere aktarılacak ve bu kapsamda çeşitli bölgeleri ele geçirmeye çalışacağız ve kendimize ilişkin bu bölgeleri kolonileştirmeye çalışacağız. Yani o bölgelere hakim olmak bu oyun içerisinde temel gaye olacak.
 
Oyunda atılacağımız bu taktik savaşları içerisinde farklı farklı bölgelere hakikat adım atabilecek, bölgelerin yapılarından faydalanabilecek ve her bölgenin kendine ilişkin yapası bulunacak. Bu bölgelerde en yeterli halde kendimize ilişkin açıklar bulmaya çalışabilecek, arazi yapısından faydalanmaya başlayacak ve ünitelerimizi o yapıya nazaran çeşitli taktikler içerisinde sokabileceğiz.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi PvP
 
 
Oyun içerisinde daima tek oyunculu hem de çevrimiçi PvP modu yer alacak. Bu modlar ortasında geçiş yapabilecek ve istediğimiz mod içerisinde düşmanlara karşı yahut oyunculara karşı gelebileceğiz. Tek oyunculu mod içerisinde yapay zekaya karşı gelebilecek ve onların ünitelerini ve bölgelerini ele geçirmeye çalışacağız. Böylelikle tek oyunculu bir tecrübe elde etmeye başlayacağız. Öbür taraftan çevrimiçi değil moda geçiş yaparsak başka oyuncularla birlikte bir harita üzerinde karşılaşabilecek, en süratli gelişen ve en süratli ünite üreten kişi karşı hücuma geçebilecek yahut kendini savunabilecek. Bu üslup strateji tecrübesini bu üretim içerisinde yaşayabileceğiz.
 
Diğer taraftan oyunculara karşı gelebileceğimiz bir oyun içerisinde yanımıza arkadaşlarımızı da çağırabilecek ve bir olup öteki oyunculara karşı kapışabileceğiz. Yani oyun içerisinde çevrimiçi eşli oyun modu da bulunacak. Bunun yanı sıra çevrimiçi eşli oyun kapsamında yakın arkadaşlarımızı yanımıza çağırarak onlarla kapışabilecek ve onlara güç gösterisi de yapabileceğiz.
 
Uzak gezegenleri husus alan bu strateji taktik aksiyon içerisinde gelecek ve bilim kurgu teması bulunacak. Bu bilim kurgu teması kapsamında çeşitli robotlar üretebilecek ve bu robotları en güzel biçimde düşmanlara karşı kullanmaya çalışacağız. Oyun içerisinde devasa robot ordusu oluşturmaya ve bu robot ordusu ile birlikte kendimize ilişkin çeşitli  koloniler elde etmeye başlayacağız. Oyunda ürettiğimiz bu robotlarla birlikte füzeler ve roketler atabilecek ve  düşmanlara karşı süratli bir akın gerçekleştirebileceğiz.
 
Her ünitenin kendine mahsus yapısı bulunacak
 
 
Mechabellum içerisinde farklı farklı savaş üniteleri bulunacak ve bu üniteleri üretmek için natürel ki etrafa çeşitli kaynaklar bulmamız gerekecek. Hem etrafta çeşitli kaynaklar bulabilecek hem de yeni üniteler üreterek düşmanlara karşı daha tesirli bir halde çıkabileceğiz. Her ünitenin kendi has yapısı, özelliği ve gücü bulunacak. Bu ünitelerden yararlanmak için olağan ki öncelikle onların çalışma düzeneklerini öğrenebilecek ve hangi ünitenin ne yaptığını bulmaya çalışacağız. Oyun içerisinde uzaktan füzeler gönderebilecek, roketler atabilecek ve makineli tüfeklerimizi ateşleyebileceğiz.
 
Mekanik ordularını üretebileceğimiz bu strateji oyunu içerisinde büyük haritalar karşımıza çıkacak. Bu büyük haritaları keşfetmek, tüm haritayı açmak ve neler olduğunu öğrenmek büsbütün bizim işimiz olacak. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere gelecek temasıyla bir arada çeşitli gezegenlere atılacak ve bu gezegenleri keşfetmeye başlayacak ve etrafı ne kadar çok keşfedersek o kadar çok kaynak toplayabilecek ve ardından ise o kadar süratli bir halde gelişebileceğiz.
 
Oyundaki temel gayemiz her strateji ve taktik oyunlarda olduğu üzere kendimize ilişkin  bir orada oluşturmak ve bu orduyu en yüksek sayıya ulaştırmak olacak. Bu orduyla birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve onlara aman vermeyeceğiz. Kendi ordumuzla birlikte düşman bölgelerine gerçek ilerleyebilecek, ordumuzu istediğimiz üzere yönetebilecek ve komuta edilebileceğiz. Bunun yanı sıra düşman bölgelerini yağmalayarak ve onları ele geçirerek daha fazla kaynağa sahip olacağız. Elde ettiğimiz kaynak ve ganimetlerle bir arada daha fazla ünite üretebilecek ve  robot ordumuza daha fazla yeni robot ekleyebileceğiz.
 
 
Oluşturduğumuz bu robot ordusuyla bir arada birçok oyuncuyla  beraber karşılaşacak, onların da stratejilerini çözmeye çalışacak ve oyunda daima olarak kendimizi bir şeyler üretirken bulabileceğiz. Stratejik ve planlı düşünmenin çok değerli olduğu bu oyun içerisinde öbür rakiplere karşı savaşırken elbette oyun içerisinde birazcık usta olmamız gerekecek. Olağan ki bu yüzden de oyunu bir süre oynamamız gerekecek. Münasebetiyle oyunda nasıl süratli ünite üretilir, en süratli formda nasıl bir ordu kurulur sorularının yanıtını öğrenmek epey kıymetli.
 
Oyun içerisinde oluştuğumuz ordumuzla birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve kendi ünitelerimizi özelleştirebilecek ve hem de bu üniteleri güçlendirebileceğiz. Yani oyun içerisinde elde ettiğimiz ve ürettiğimiz bu robotların düzeyini arttırabilecek, düzeyini arttırdığımız vakit da onların istatistiklerini ve güçlerini yükseltebileceğiz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı üniteler yer alacak ve her ünitenin farklı özellikleri bulunacak. Bu üniteler ortasında süratli ve çevik bir robot bulunacak. Bu robot sayesinde düşmanların üzerine süratli bir biçimde gidebilecek ve düşmanlara bir anda gafil avlayabileceğiz. Çeşitli üniteler üretebileceğimiz bu imal  içerisinde süratli ve çevik makinelerden ağır robotlara kadar birçok çeşitli ünite üretebilecek ve bu üniteleri en düzgün formda kullanmaya başlayacağız. Oyun içerisinde hangi ünitesi üretebileceğimiz, bu üniteleri nerede ve nasıl kullanabileceğimiz büsbütün bize ilişkin olacak. Hasebiyle oyun içerisinde taktik ve strateji ayrıntıları bizim denetimimizde olacak. Ona nazaran de kendimize ilişkin bir strateji ve plan oluşturabileceğiz.
 
 
Mechabellum içerisinde üstte da bahsettiğim üzere hem tek oyunculu hem de çevrimiçi çok oyunculu bir yapı bulunacak. Olağan ki öncelikle oyunu öğrenmek ve oyun üzerinde çeşitli stratejiler oluşturmak için kâfi tecrübeye sahip olmak ismine yapay zekaya karşı tek oyunculu mod içerisinde oynamamız gerekecek. Hasebiyle birinci evvel tek oyunculu mod içerisinde yapay zekaya karşı kendinizi savunmaya ve yapay zekaya karşı çeşitli taarruzlar gerçekleştirmeye odaklanacağız. Ondan sonraki süreçte ise oyunu biraz alıştığımız vakit öteki oyunculara karşı çevrimiçi mod içerisine dahil olabilecek ve onlarla büyük çabalara atılabileceğiz.
 
Devasa mekanik ordularını üretebileceğimiz bu oyun içerisinde başka oyuncularla bir arada kapıştığımız esnada onlara karşı meydan okuyabilecek ve onların bölgelerine ele geçirmek için yeni üniteleri daima olarak üretmeye başlayacağız. Düşmanlara karşı gelmeye çalıştığımız oyunda kullanabileceğimiz silahlar ortasında ise yangın bombaları, lazerler, roketler ve daha fazlası yer alacak. Bu cephaneleri de ateşlemek büsbütün bizim işimiz olacak ve düşmanları bu formda ortadan kaldırabileceğiz. Düşman ünitelerini ne kadar süratli bir formda ortadan kaldırırsak o kadar üstün hale gelebilecek ve kendi ordumuzun kayıpları da en aza inecek.
 
 
Strateji ve taktik tecrübesini üst seviyede olduğu Mechabellum, 11 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Siz de bu biçim strateji ve taktik oyunlardan hoşlanıyorsanız ve gelecek temasını bünyesinde barındıra  yapımları seviyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir baht verebilirsiniz. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere hem tek oyunculu hem de başka oyunculara karşı kapışabileceğini çeşitli modlar yer alıyor.
 
– TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 (11 Mayıs: yarış, simülasyon, motosiklet)
 
 
Raceward Studio tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından yayınlanacak olan yarış, simülasyon, motosiklet oyunu TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3, 11 Mayıs tarihinde geliyor. Gerçekçi bir yapıya sahip olacak olan bu motosiklet yarışı oyunu içerisinde kendimize ilişkin bir meslek modunu başlatabilecek ve bu meslek modu sayesinde basamakları üste hakikat tırmanmaya çalışacağız. Oyun içerisinde öncelikle oyuna alışmak ismine çeşitli pratik modları ve alıştırma modları bulunacak. Bu modlar sayesinde oyunun fiziklerine ve yapısına alışmaya çalışacak daha sonrasında ise büyük yarışlara ve meslek moduna atılarak kendi mesleğimizi yazmaya başlayacağız.
 
Gerçekçi bir sürüş deneyimi
 
Motosiklet severler için geliştirilmiş bu üretim içerisinde birçok farklı motosiklet yer alacak ve her bir motosiklete farklı modüller takabileceğiz. Motosikletimizi istediğimiz üzere özelleştirebilecek ve bu sayede daha yeterli bir görünüme sahip olabileceğiz. Bunun yanı sıra tekrar motosikletimizle bir arada birçok yarışa katılabilecek ve bu motosikletin modüllerini yükseltebilecek ve değiştirebileceğiz. Oyun içerisinde birçok kesim satın alabileceğimiz ve değiştirebileceğimiz çeşitli mekanikler bulunacak. Bu mekanikler sayesinde de istediğimiz parçayı takabilecek ve bu durum motosikleti yüksek sürate sahip olmasına ve daha yeterli bir sürüş tecrübesi elde etmemize imkan tanıyacak.
 
 
 
Simülasyon ögelerini bünyesinde barındıran TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 içerisinde motorumuzu istediğimiz halde yönlendirebilecek ve en güzel tecrübe elde etmek için de yarışlara katılabileceğiz. Gerçekçi bir yarış tecrübesi bizlere sunmayı hedefleyen bu imal içerisinde tekrar sürüş dinamikleri epeyce kıymetli arz edecek. Oyun içerisinde yer aldığınız müddet boyunca motosikletimizi devirmeden ve öteki motosikletlere çarpmadan yarışı tamamlamaya çalışacak ve kazandığımız yarışlarla bir arada de yeni modülleri kilidini açabileceğiz.
 
Motosiklet ve sürücüyü seçebileceğiz
 
Kolaydan zora yanlışsız ilerleyebileceğimiz bu üretim içerisinde öncelikle kolay yarışlar karşımıza çıkacak daha sonra ise yarışların zorluğu artış gösterecek ve bu zorluklarla birlikte kendimizi daha şiddetli bir yarış tecrübesi içerisinde bulabileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı yarış pistleri bulunacak ve bu pisler dahilinde birçok yarışa katılabilecek ve şampiyonalara bu yarışlar itibariyle başlayabileceğiz. Oyunda kullandığımız motosikletten şoföre kadar farklı farklı seçimler yapabilecek ve istediğiniz formda bu şoför ve motosikletle birlikte büyük yarışlara dalabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde kazanabileceğimiz çeşitli unvanlar bulunacak ve unvanlar doğal ki öncelikle meslek modunda yükselme ile ve yarışları kazanma ile alakalı alacak. Bunları kazanmak için de elimizden geleni yapabilecek ve başka rakip oyunculara ve yarışçılara karşı kendinizi kanıtlamaya çalışacağız. Oyun içerisinde birçok farklı yarış bulunacak ve bu yarış çeşitleri ile birlikte kendimizi daha güzel gösterecek ve öbür oyunculardan daha fazla öne çıkmaya çalışacağız. Oyunda kazandığımız her yarışla bir arada ünümüzü daha da yayabilecek ve böylelikle başka oyuncuların bizi konuşmasına sağlayabileceğiz.
 
Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere ister motosikletimizi seçebilecek ve istersek şoförümüzü bile seçebileceğiz. Oyunda geliştirici grubun belirttiğine nazaran 17 farklı şoför ve 21 farklı motosiklet bulunacak. Bu motosikletlerden ve şoförlerden istediğimiz seçebilecek ve bunlarla birlikte çeşitli yarışlara ve şampiyonalara atılarak kendimize göstermeye ve öne çıkmaya çalışacağız. Oyunda yeniden üstte da bahsettiğim üzere farklı farklı yarış pistleri bulunacak, her bir yarış pistinin kendine ilişkin teması, yapısı ve rotasyonları yer alacak. Bu yapıya ve rotasyonlara alışmak, yolun nasıl olduğunu öğrenmek büsbütün bizim işimiz olacak.
 
Münasebetiyle oyun içerisinde her bir pisti aslında birkaç defa deneyimlemek ve bu pistler üzerinde ustalaşmak gerekecek. Lakin bu formda yarışları kazanabilecek ve ezberlediğimiz pistler sayesinde daha süratli bir formda gayretleri kazanabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde elbette virajlara gerçek bir süratle giriş yapmak ve yanlışsız bir formda virajları geçmek için çeşitli atılımlarda bulunabileceğiz. Motosikletimizi sağa yahut sola hakikat yatırabilecek fakat yatma esnasında çok fazla hareket yapmamamız gerekecek. Bu biçimde hem şoförümüzün hem de motosikletin farklı yerlere gerçek gitmesine sebebiyet verebileceğiz. Hasebiyle oyun içerisinde gerçekçi bir sürüş dinamiği bulunacak. Gerçekçi sürüş dinamikleriyle birlikte adeta televizyonda izlediğimiz olayı şahsen bu oyun içerisinde yaşamaya başlayacağız.
 
Farklı farklı yarış pistleri
 
Oyun içerisinde geliştirici takımın belirttiğine nazaran 32 farklı yarış pisti bulunacak ve her pistin kendine ilişkin yapısı ve özelliği bulunacak. Her pistte dönüşler farklı farklı olacak ve bu pislerde ustalaşmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyun içerisinde yeniden geliştirici takımın belirttiğine nazaran 200 kilometreden fazla pist uzunluğu bulunacak, bu pistlerde istediğimiz üzere yarışabilecek ve istediğimiz üzere bu pisler üzerinde ustalaşabileceğiz. Oyunda tekrar seçebileceğimiz çeşitli şoförlerle motosikletler bulunacak. Bu motosikletlerle ve şoförlerle birlikte mesleğimizi şekillendirebilecek ve meslek basamaklarını çıkabileceğiz.
 
 
TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 içerisinde süratli bir yarış tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Elbette hem gerçekçi tecrübe hem de süratli bir yarış atmosferi bizleri içine çeken ögelerden birkaçı. Oyunda tekrar üstte bahsettiğim üzere meslek modu bulunacak. Meslek modu içerisinde farklı farklı misyonlar elde edebilecek ve mesleğimizde üstlere gerçek çıkabileceğiz.
 
Meslek modu içerisinde basamakları üstlere gerçek tırmanırken her kazandığımız yarışla birlikte yeni özelleştirmeler alabilecek ve motorumuz daha da güçlendirebileceğiz. Meslek moda aslında her biri oyuncunun oynayacağı standart bir mod olarak karşımıza çıkıyor.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu deneyim
 
Oyun içerisinde yeniden hem tek oyunculu hem de çevrimiçi çok oyunculu bir yapı sergileniyor. Tek oyunculu mod bildiğiniz üzere tek başımıza atıldığımız ve meslek moda dahiline giriş yaptığımız bir kısım olarak karşımıza çıkıyor. Çevrimiçi çok oyunculu mod ise başka oyuncularla bir arada kapıştığımız ve öteki oyunculara kendimizi gösterdiğimiz bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu mod içerisinde dünyanın başka taraflarında bulunan oyuncularla bir arada kapışabiliyor, onlara kendi gücümüzü gösterebiliyor ve yarışlarda daha ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Münasebetiyle her iki modu da dilediğiniz üzere deneyebiliyor ve giriş yapabiliyorsunuz.
 
Haftalık yarışlar ve aylık etkinlikler yer alıyor
 
 
Oyunda tekrar katılacağımız yarışlar dışında bir de haftalık ve aylık olarak etkinlikler yer alıyor. Bu haftalık ve aylık olarak yapılan etkinliklerle bir arada daha fazla yarışçı bu uğraşta yer alıyor ve bu etkinlikler sonrasında ise şayet kazanırsak daha fazla mükafatın ve içeriğin sahibi olabiliyoruz. Oyun içerisinde yeniden bu haftalık ve aylık etkinlikler bizlere ekstra bir heyecan katıyor ve oyuna çeşitlilik getiriyor. Münasebetiyle çeşitlilik açısından bu yarışlar ve etkinlikler hayli kıymet arz ediyor.
 
Profesyonel bir yarışçı olabileceğimiz bu oyun içerisinde gerçekçi bir sürüş tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Oyundaki her bir rotayı her bir pisti ve her bir dinamiği öğrenmek gerekiyor lakin bu halde usta bir yarışçı olarak bu imal içerisinde bulunabiliriz.
 
 

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3, 11 Mayıs tarihinde biz oyun  severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şu anda oyunun Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilir ve oyun çıktı gün bir bildirim alabilirsiniz. Oyun başka yandan ön siparişlere açık durumda. Ön siparişler kısmında iki farklı sürüm bulunuyor. Standart sürüm 525 Türk Lirası, Fan Edition ise 620 Türk lirasından satışta. Dilerseniz oyunu şimdiden ön sipariş verebilir ve oyunu sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu