BilimTeknoloji

Makyajlı 2022 Jeep Renegade, Brezilya’da ortaya çıktı

Makyajlı 2022 Jeep Renegade‘in örtüsü Brezilya’da kaldırıldı. İç ve dış tasarımı ortaya çıkan makyajlı model, öteki pazarlarda satılacak versiyonlar hakkında da ipuçları barındırıyor.

Yenilenen Renegade’in yedi bölmeli ikonik panjuru eskiye nazaran uzunluktan daha kısa. Tıpkı biçimde farların etrafındaki çerçeve de küçülmüş. Sinyaller ve LED gündüz farları yenilenen farlara entegre edilmiş. Sis farları dikdörtgen forma kavuşturulmuş ve eskiye nazaran daha yükseğe pozisyonlandırılmış. Ayrıyeten ön tamponun tasarımı da değişmiş.

2022 Jeep Renegade’in art kısmında de grafikleri yenilenen LED stoplar göze çarpıyor. Ayrıyeten gerideki düzmece muhafaza plakası üst hakikat uzatılmış ve tamponun kenarlarında daha ince ışıklara yer verilmiş.

Makyajlı modelin ömür alanı mevcut Renegade ile büyük oranda tıpkı. Bu alanda birinci göze çarpan ayrıntı, Compass’tan alınan yeni direksiyon simidi oluyor. Ayrıyeten konsolda 7 inç dijital gösterge paneli ve 8.4 inç multimedya ekranı da makyajın kazanımlarından.

Fotoğraflarda gördüğümüz araç makyajlı Jeep Renegade’in Trailhawk versiyonu. Gerideki T270 rozeti de kompakt SUV’un Brezilya’da 1.3 litre T270 turbo flex üniteden güç alacağını gösteriyor. 180 beygir güç ve 270 Nm tork üreten motor, versiyona nazaran ön tekerleklere yahut dört tekerleğe güç sağlayacak.

Kelam konusu araç Güney Amerika pazarında satışa sunulacak olsa da birebir dokunuşları Avrupa ve Kuzey Amerika pazarındaki versiyonlarda da görebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu