Oyun

Mafia 4 çok oyunculu ögelere sahip olabilir

 
Mart ayında LinkedIn üzerinden ortaya çıkarılan iş ilanlarına nazaran Mafia 4 hem ilgi cazip zımnilik hem de çok oyunculu ögelere – öğelere sahip olabilir. Ön geliştirme etabında bulunan üretimin Hanger 13 tarafından Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirildiği bildiriliyor.
 
Mafia 4 ile ilgili çeşitli bilgiler ortaya çıktı
 
 
 
Ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak kapalılık ögelerinin yer alması seri içerisinde bir birinci değil. Nihayetinde oyunda saklılık ögelerini kullanarak düşmanları geriden alt edebiliyor ve birtakım kısımları sessiz sedasız bitirebiliyorduk. Lakin bu yeni bilgiler oyunun daha farklı ve ilgi cazip saklılık ögelerine sahip olacağını bildiriyor. Bu ögeler ortasında sürünme ve arttan bıçaklama üzere mekaniklerin yer alacağı belirtiliyor.
 
1920’lerin Sicilya’sında geçeceği bildirilen Mafia 4, iddiası olarak 2026 yılı içerisinde çıkış yapacak. Çok oyunculu öğelere sahip olacağı bildirilen üretim seride birincileri bünyesinde barındıracak üzere. Lakin bu mevzuda rastgele bir ayrıntı yok. 
 
Öte yandan her ne kadar bu bilgiler ortaya çıkmış olsa da bunun resmi bir karşılığı bulunmuyor. Hasebiyle bu bilgiler ilerleyen vakitlerde değişkenlik gösterebilir.
 
Peki siz Mafia 4 oyunundan neler bekliyorsunuz? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu