Donanım

İşte Yüksek Teknolojiye Sahip Casper Monitörler

“Bir ekran her şeye bedel midir?” sorusunun profesyonel dizayncılar ve usta oyuncular tarafındaki karşılığı “Evet!” olarak biliniyor. Daha güçlü renkler, daha net ayrıntılar ve daha süratli performansı monitörlerde görmek isteyen birçok kullanıcının davetine tasarladığı trend monitörlerle kulak veren Casper, hem iş hem de cümbüş için birbirinden farklı ekran teknolojilerine sahip monitörlerini kullanıcıların tecrübelerine sunuyor.

Güçlü ve Trend Dizaynlara Sahip Monitörler

Güçlü bilgisayarların ekran yüzünün profesyonel ve geniş olması herkes için değer taşırken, kullanım alanı ve gereksinimlere nazaran de monitör tercihleri değişebiliyor. Bilhassa ofis ya da tasarım gayeli kullanım ile oyun gayeli kullanımda aranan temel kriterler farklılaşabiliyor. Her kullanıma ve kullanıcıya uygun trend dizaynları güçlü performans sergileyen monitörlerle sunmaya çalışan Casper’ın dizayncılar, ofis çalışanları ve gamerlar için kullanıma sunduğu 5 farklı monitör bulunuyor.

1. Profesyoneller ve oyuncular için Excalibur 34” monitör. Ağır performansa muhtaçlığı olan grafikerler ve oyun tutkunlarının en beğenilen tercihi olan Excalibur ailesi, yepisyeni 34″ monitörü ile yalnızca oyunculara değil, profesyonel kullanımlar için de üstün performans sağlıyor. Verimli çalışmayı ve keyifli oyun oynamayı bir ortada kullanıcılara sunan Excalibur 34” Monitör, canlı renklerin net halini kullanıcılara oyunun içerisinde olma hissiyle yansıtırken, ince çerçevesi ve ultra geniş ekranı ile daha yüksek çözünürlüğün elde edilmesine de imkan tanıyan bir ekran teknolojisine sahip.

2. Rakiplerin göremediğini gösteren Excalibur 27” monitör. Saniyede 2,5 kat daha fazla yenilenme suratına sahip olan ve 144 Hz yenilenme teknolojisi ile 16:9 en uzunluk oranında kesintisiz imaj elde eden bir monitör. Gölgelenme tesiri olmadan akıcı bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarmak için reaksiyon mühletini 1 milisaniyeye düşüren Excalibur 27” Monitör, bu özelliği sayesinde yüksek tempo gerektiren oyunlarda ve ağır ofis işi yüklerinde de süratli kullanım sağlıyor.

3. Daha minimal lakin daha fonksiyonel Excalibur 24.5” monitör. Oyunlar ve ekran kartlarıyla tam uyumlu 24.5″ E24FHD-G Oyuncu Monitöründe, gölgelenme tesirinin yaşanmadığı akıcı bir oyun tecrübesi için ekran içi sıvı kristallerinin bükülme oranı hızlandırıldı. Reaksiyon müddeti 1 milisaniyeye kadar düşürülen Excalibur 24.5” Monitörde 165Hz üstün yenileme suratı ile FPS, yarış, gerçek vakitli strateji ve spor oyunları üzere yüksek tempo gerektiren oyunların yanı sıra ofis ve tasarım programlarında, gecikmeler yahut hareket bulanıklığı üzere sıkıntılar da ortadan kaldırılıyor.

4. İşleri ön plana çıkaran Casper 23.6” monitör. Ofis ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış Casper 23.6” Monitör ile iş yeri verimliliğini en üst seviyeye çıkarılıyor. Çalışmaların her görüş açısından kusursuz görünmesini sağlanırken, uygulamalar, e-tablolar ve daha fazlası ofis masasında çağdaş ve şık dizayna sahip Casper 23.6 inç monitör ile tamamlanıyor.

5. Ofisler için çok taraflı Casper 21.5″ monitör. Casper 21.5″ Monitör, para ve güç tasarrufu sağlayan muteber paneli ile dikkat çekiyor. Sahip olduğu HDMI ve VGA portları ve HDMI kablosu sayesinde günlük görüntüleme için çok istikametli bir monitör olan Casper 21.5” Monitör, asgarî alanda azamî randımanı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu