Oyun

İşte 2022 Yılının Merakla Beklenen 5 PC Oyunu!

Mutluluğun formülü Abidin Dino’ya değil de oyun severlere sorulsa, yanıtlar net belirlidir; “Yeni çıkacak oyunlar!”. Oyuncular için yeni yılın heyecanı 2022 yılında çıkması planlanan oyunların yavaş yavaş netleşmesiyle çoktan başlamıştı. Bir bilgisayar ve bir oyunla günlerin birbirini kovalayacağı 2022 için gözler de merakla beklenen oyunlarda. Oyuncuların beklentilerine ve gereksinimlerine yönelik binlerce çeşit özellik ortasından profesyonelce özelleştirebildikleri oyuncu bilgisayarlarını geliştiren Excalibur da 2022 yılında oyunseverlerin ekran başından ayrılamamasına neden olacak PC oyunlarını sıralıyor.

  1. Efsane oyun God of War sonunda PC’de. Konsol oyunlarının efsanesi, ödül avcısı God of War’ın uzun müddettir beklenen PC versiyonu 14 Ocak’ta yayına giriyor. Aksiyon – macera oyunu, Türkçe altyazılı bir biçimde oyuncularla buluşacakken, Excalibur oyun bilgisayarlarını güçlendiren ve azamî performans sergileyen NVIDIA GeForce RTX GPU’larla kullanılabilen ve bir ihtilal yaratan DLSS teknolojisi de bu oyunda yer alıyor.
  2. Yılın en büyük oyunu olmaya aday oyunu Elden Ring. Açık oyun dünyasına sahip ve test oyuncuları tarafından övgülerin sıralandığı Elden Ring, toplumsal medyayı ve gamerleri heyecanlandıracak yapıda duruyor. Şimdiden tepki görüntülerinin ve bol incelemelerin yapılması beklenen oyun, 25 Şubat’ta bilgisayarlarda oynanabilecek.
  3. Eski usul rol yapma oyunlarının en bekleneni Baldur’s Gate 3. Klasik izometrik rol yapma oyunları ortasında merakla beklenen bir oyun varsa o da Baldur’s Gate 3’tür. Erken erişim versiyonunu oynayanların hayran kaldığı oyunun 2022’de çıkması bekleniyor lakin hayal kırıklığı da yaratabilecek bir formda ertelenmesi de kelam konusu olabilir.
  4. Uzayda koloni savaşlarının kaosu için Starfield. Skyrim üzere bir efsaneyi yaratan oyun firmasının yeni bilim kurgu oyunu olan Starfield da merakla beklenenler ortasında. Özelleştirilebilen karakter ile insanlığın en büyük gizemine karşılık vermek için bir destansı seyahate çıkmak isteyen oyuncular 11 Kasım’da oyuna erişebilecek.
  5. Harry Potter hayranlarını heyecanlandıran oyun Hogwarts Legacy. Büyük bir yapımla Harry Potter dünyasına oyuncuları çekecek bu oyun 1800’lerin sonunda geçecek bir aksiyon rol yapma oyunu olacak. Çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi olmasa da bu yıl içerisinde çıkması merakla beklenen oyunlar ortasında yer alıyor.

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın güç ve performans bilgisayarı Excalibur eserlerine ve oyuna dair her şeyi bulundurduğu dünyasına https://www.casper.com.tr/ sitesini ziyaret ederek erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu