Mobil

iPhone SE 3 Hindistan’da test ediliyor

Apple’ın bütçesini düşünen tüketicileri hedeflediği 2022 model iPhone SE 3 için pek bir vakit kalmadı. Kaynaklar Hindistan’da operatör testlerinin başladığını belirtiyor. Muhtemelen pek çok ülkede emsal testler gerçekleştiriliyor. 

iPhone SE 3 neler sunacak?

iPhone XR dizaynına benzeri bir çizgi izleyeceği söz edilen iPhone SE 3 modeli 5.69 inçlik bir ekrana sahip olacak. Kimi kaynaklar iPhone SE Plus 5G ile karşı karşıya olduğumuzu ve iPhone SE 3 modelinin gelecek yıla ertelendiğini belirtiyor. 

A2595, A2783 ve A2784 model numaraları ile test edildiği söz edilen iPhone SE 3 modelinde Apple A15 Bionic yonga seti ile değerli bir performans artışı sağlanacak. 12MP çözünürlüğünde tek bir art kamera yer alırken tekrar Face ID ile biyometrik güvenlik sağlanacak. 

Birinci defa seriye 5G ilişkisini da getirecek olan iPhone SE 3 modelinin 300$ civarında fiyatlanacağı tez ediliyor. Donanım prestiji ile bu fiyat etiketinin çok satanlar ortasına gireceğine kuşku yok. Standart ve Plus versiyonları bir ortada mı göreceğiz yoksa ikisi ortasında vakit farkı mı olacak mümkün Mart etkinliğinde göreceğiz. 
 

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone SE 3 özellikleri netleşiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu