Mobil

iPhone için en âlâ fiyatsız görüntü düzenleme uygulamaları

Kelam konusu görüntü düzenlemek olduğunda bireylerin aklına karışık pek çok süreç geliyor. Fakat günümüzde ortaya çıkan çeşitli uygulamalarla görüntü düzenlemek hayli kolaydır. Bilhassa kamera açısından daha da güçlü bir hale gelen iPhone’lar ile hem kaliteli görüntüler çekebilir hem de görüntüleri düzenleyebilirsiniz.

Seyahatlerinizde, ailelerinizle, arkadaşlarınızla ya da eğlendiğiniz her anın görüntüsünü almak son vakitlerde hayli tanınan bir hale geldi. Görüntü kaydı yapmaktan hoşlanan ve bu görüntüleri düzenlemekten keyif alan şahısların kullanacağı iPhone için en âlâ görüntü editör uygulamalarını sizler için hazırladık.

iPhone için en yeterli görüntü düzenleme uygulamaları

Movavi Clips

iPhone’unuzda inanılmaz görüntüler yapmak istiyorsanız, Movavi Clips muhakkak yapmanız gereken her şeyi hallediyor. Bu uygulama, iPhone ya da iPad’inizle kaydedilmiş klipleri kolay bir biçimde kesmenizi yahut birleştirmenizi sağlar. Tıpkı vakitte görüntü suratını denetim edebilir ve sesleri kaldırabilirsiniz.

iMovie

Apple’ın kendisi tarafından yapılan görüntüleri düzenlemeye yönelik bir uygulamadır. Birebir vakitte iMovie, iPhone için bu kategorideki en âlâ uygulamalar ortasında yer alıyor. Uygulama, yapmayı istediğiniz her türlü görüntü düzenleme özelliklerini sizlere sunar. Ayrıyeten pek çok toplumsal medya platformlarında da paylaşım yapmanıza yardımcıdır.

Quik App

Şayet bir GoPro kameranız varsa ya da aksiyon kameralarının kaydettiği görüntü cinslerini seviyorsanız aradığınız uygulama Quick olabilir. GoPro tarafından geliştirilen sayısız model ve tarz ortasından seçim yaparak görüntülerinizi özelleştirerek düzenleyebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush

Bir Adobe hesabı kullanarak giriş yapabileceğiniz Adobe Premiere Rush, kullanıcılara fiyatsız bir halde sunuluyor. En âlâ görüntü düzenleme uygulamaları ortasında yer alan bu uygulama hem manuel hem de otomatik bir düzenleme imkanı tanıyor. Adobe Premiere Rush’ta görüntülerin renk, ses ve ışık ayarını kolay bir formda yapabilirsiniz.

InShot Görüntü Editor

Görüntüleri baştan sona düzenlemek, kesmek, oynatma suratını değiştirmek, müzik eklemek, emoji eklemek ve daha fazlasını yapma imkanı sunan uygulama herkes için kolaylık sunar. İstediğiniz tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra binlerce çıkartma ortasından istediğinizi seçerek görüntülerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

KineMaster

KineMaster uygulaması sayesinde görüntüleri istediğiniz üzere düzenleyebilirsiniz. Birebir vakitte pek çok görüntü kesimi ile kolay bir halde çalışabilirsiniz. Tıpkı vakitte uygulama parlaklık, doygunluk ve renk anahtarı üzere araçlara da sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu