Oyun

İki çeşidi birbirine harmanlayan üretim Silica PC için duyuruldu

 
Bohemia Interactive, PC için birinci şahıs nişancı ve gerçek vakitli strateji ögelerini harmanlayan üretim Silica’yı duyurdu. Oyun yakın vakitte Steam üzerinden Erken Erişim olarak çıkış yapacak. Erken erişim süreci 9 – 12 ay sürecek birkaç büyük güncelleme bu süreçte oyuna dahil edilecek.
 
İki çeşidi birbirine harmanlayan bir yapım
 
 
 
Silica, birinci şahıs nişancı (fps) oyun çeşidini gerçek vakitli strateji ögeleriyle harmanlayarak farklı bir oyun tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Oyun biz oyunculara iki başka tecrübesi oynama imkanı veriyor ve iki tıp ortasından istediğimizi seçebiliyoruz. İster birinci şahıs olarak ilerleyebiliyor istersek de rts tecrübesiyle devam edebiliyoruz. 
 
Oyunda ister savaşçıları şahsen bir denetim ediyor istersek de strateji ögeleriyle bir arada onları uzaktan komuta edebiliyoruz. Kuvvetleri uzaktan denetim etmeyi tercih edenler oyuncular standart strateji oyunu moduna geçiş yapıyor ve askerleri dilediğini üzere yönlendirebiliyor.
 
Savaş alanına hükmetmeye çalıştığımız oyun içerisinde üniteler üretebiliyor ve bu üniteleri de tehdit ve tehlikeler üzerinde gönderebiliyoruz. Birebir vakitte çeşitli yapılar inşa edebiliyor ve bu yapıları müsait noktalara yerleştirebiliyoruz. 
 
Silica duyuru fragmanı
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu