Mobil

Huawei P50 Pocket fotoğrafları ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda birtakım özellikleri sızdırılan Huawei P50 Pocket ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Galaxy Z Flip rakibi olan Huawei P50 Pocket’in fotoğrafları paylaşıldı.

Birinci olarak Mate V ismiyle sızıntılara bahis olan Huawei P50 Pocket, epeyce şık bir dizayna sahip. Zhaoli Technology tarafından üretilen menteşeye sahip olacağı belirtilen P50 Pocket, kolay bir menşete sistemine sahip olacak. Şirketin kaliteden ödün vermeden kullanışlı bir model geliştirmeye çalıştığı belirtiliyor.

Huawei P50 Pocket fotoğrafları paylaşıldı

Şirketin “Winter Flagship” olarak isimlendirdiği Huawei P50 Pocket, gücünü Kirin 9000 işlemciden alacak. 5nm teknolojisi ile üretilen işlemcide 1 adet 3.13 GHz ARM Cortex A-77, 3 adet 2.54 GHz ARM Cortex A-77 ve 4 adet 2.05 GHz ARM Cortex-A55 çekirdek bulunuyor. Grafik arabiriminde ise Mali-G78 mevcut.

Paylaşılan fotoğraflarda aygıtın dörtlü kamera dizilimine sahip olacağı katılaştı. Aygıtın dış kapağında kullanıcıların dörtlü kamera ile öz çekim yapabilmesi için küçük bir ekran yer alıyor.

P50 Pocket modelinin en kıymetli avantajlarından biri soğutma sistemi olacak. Huawei’nin geliştirdiği polimer katmanlar, katlanabilir telefonun daha tesirli bir halde soğumasına imkan sağlayacak.

Aygıtın 23 Aralık’ta gerçekleştirilecek aktiflikte tanıtılacağı açıklandı. Aktiflikte, Huawei P50 Pocket ile birlikte Huawei Watch D modelinin de tanıtılması bekleniyor.

Harmony OS işletim sistemiyle geleceği bilinen Huawei Watch D’nin performansı merak konusu. Yeni modelinde farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkan şirket, şimdiden birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu