Oyun

Hot Wheels Unleashed iki milyon satış sayısına ulaştı

 
Milestone tarafından oyunculara 2021 yılında sunulan yarış oyunu Hot Wheels Unleashed, 2 milyondan fazla sattığı açıklandı. Bu satış sayısına oyunun piyasaya sürülmesinden 18 ay sonra ulaşıldı. Takım bu satış oranından mutlu.
 
Bu muvaffakiyet sonrasında grup çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
2 milyon satış adetini aşan bu oyun için takım çeşitli açıklamalarda bulundu. Milestone CEO’su Luisa Bixio bu muvaffakiyet hakkında şunları söyledi: “Hot Wheels, dünyadaki en değerli markalardan biri ve bu markaya bağlı milyonlarca hayran var. Mattel iş birliği kapsamında hayranlara sunduğumuz Hot Wheels Unleashed ile büyük bir muvaffakiyet yakaladık. Mattel grubu bu projeyi hayata geçirmek için bizlere güvendi ve bu itimat konusunda epeyce gururluyuz.”
 
Hot Wheels cihanında geçen tek oyunculu ve çevrimiçi yarış oyunu Hot Wheels Unleashed şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için mevcut.
 
Oyunun Steam fiyatı 199,00 TL, PS4 fiyatı 99,80 TL (normalde 499 TL, 27 Nisan’a kadar yüzde 80 indirimli), birebir formda Xbox mağazasında da 99,80 TL (indirimsiz fiyatı 499 TL, Switch sürümü ise 17 Nisan’a kadar 12.49 dolar, olağan fiyatı ise 49,99 dolar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu