Mobil

Google’ın katlanabilir akıllı telefonu Pixel Notepad olarak isimlendirilebilir

Google hakkında en emniyetli kaynakların başında gelen 9to5Google portalı, katlanabilir akıllı telefon Pixel’in hangi isimle piyasaya sürüleceğini açıkladı. 9to5Google’a nazaran aygıtın ismi Pixel Notepad olacak.

Galaxy Z Fold 3’ten ucuz olacak

Google ayrıyeten Logbook seçeneğini de düşünüyordu. Gelen bilgilere nazaran, akıllı telefonun piyasaya sürüldüğü vakte kadar pazarlama amaçlarını karşılamak için isim değişebilir. Kaynak ayrıyeten Pixel Notepad’in 1.799 dolarlık Samsung Galaxy Z Fold 3’ten “fark edilir ölçüde” daha ucuz olacağını da belirtiyor. Aygıtın piyasaya sürülmesinin birinci olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşmesi olası. Daha sonra akıllı telefon, 2020’de Pixel 4a’da olduğu üzere biraz gecikmeyle öteki ülkelere ulaşacak.

Daha evvelki söylentilerden, akıllı telefonun neredeyse kare bir ekrana sahip olacağı ve Pixel 3’ten miras kalan kameralarla donatılacağı biliniyor. Google’ın katlanabilir telefonunun bu yıl tanıtılması planlanıyordu. Lakin ekran bölümündeki değerli isimlerden biri olan Ross Young, Google’ın projenin başarısı hakkında kuşkuları olduğunu ve tanıtımını aceleye getirmediğini bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu