Oyun

God of War: Ragnarok çıkış tarihini sızdırıldığı sav edildi

God of War: Ragnarok, Santa Monica Studio tarafından geliştiriliyor ve PlayStation özel oyunu olarak çıkış yapacak. Oyun olağanda yeni kuşak için geliştirilse de PlayStation 4‘e de gelecek. Santa Monica, God of War hayranlarına sadece bir adet oynanış fragmanı sundu ve o vakitten beri oyunla ilgili yeni bir bilgi verilmedi. Ama bugün PlayStation veritabanında yapılan bir sızıntı, bizlere God of War Ragnarok’un ne vakit çıkacağını gösteriyor. Bunun bir argüman olduğunu yeniden belirtmekte yarar var.

God of War: Ragnarok’un Eylül 2022’de çıkacağı argüman edildi

Justinxrubin isimli bir Twitter kullanıcısı PlayStation veritabanında God of War: Ragnarok’un tam çıkış tarihinin sızdırıldığını argüman etti. Justin, PlayStation QA Tester olarak çalışıyor ve mesleği, argümanını biraz güçlendiriyor. Bu stil sızıntılar nadiren gerçek olabiliyor. God of War Ragnarok, geçtiğimiz yıl duyuruldu ve o gün sırf oyunun logosu gösterilmişti. Uzun süren geliştirme sürecinin (hâlâ geliştiriliyor) akabinde, bu yıl bizlere bir oynanış fragmanı sunulmuştu. Fragmanı izleyen kimi beşerler yeni oyunun büsbütün yenilenmiş grafiklerle ve animasyonlarla geleceğini düşünüyordu.

Tüm bunlar bir yana PlayStation Game Size Twitter hesabı Justin’e dayanarak, God of War Ragnarok’un çıkış tarihi ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Onun yerine grafikler evvelkinden biraz daha âlâ ve birçok animasyonlar tıpkı duruyordu. Geliştirme etabında alınan bu üslup kararlar süreci her vakit hızlandırmıştır. Geliştirme süreci bir yana oyunun tam olarak ne vakit çıkacağı aşikâr değil, Santa Monica da şimdi net bir çıkış tarihi vermedi. Veritabanındaki tarih 30 Eylül 2022‘yi gösterse de bu yalnızca bir “Place-Holder” olabilir. Place-Holder, veritabanlarında sıkça kullanılıyor ve eklenecek elemanlar için yer ayırmanızı sağlıyor. Yanlışsız çıkış tarihi için her vakit geliştirici stüdyonun açıklamasını beklemek gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu