Mobil

General Mobile GM 22 ailesinin çıkış tarihi belirli oldu!

Yerli akıllı telefon üreticilerinden General Mobile, eser ailesini genişletemeye devam ediyor. Uzun müddettir kullanıcıların karşısına fiyat performans odaklı eserleriyle çıkan şirket, bu sene de geleneği bozmayarak GM serisinin yeni üyelerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Son olarak yeni jenerasyon taşınabilir tecrübesi müşterilerine sunmaya hazırlanan General Mobile, GM 22 Ailesini ve GM Watch akıllı saatini tanıtacağı tarihi açıkladı. İşte şirketin yakında tanıtacağı ürünler…

General Mobile GM 22 ailesi ve GM Watch 25 Ocak’ta geliyor

Geçtiğimiz yıl sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken GM 21 ailesini tanıtan General Mobile, bilhassa uygun fiyatlı eser isteyen kullanıcıları kendine çekmeyi başarmıştı. Bun ek olarak tam kablosuz kulaklık da satışa sunan şirket, bu sene akıllı saat pazarına da giriyor.


Görsel GM 21 serisinden alınmıştır.

Sıra dışı taşınabilir tecrübe sunmaya hazırlanan General Mobile, 25 Ocak Salı günü saat 12:00’de, GM 22 Pro, GM 22 Plus, GM 22 ve GM Watch eserlerini kullanıcıların beğenisine sunacak. Taşınabilir dünyasında dikkatleri üzerine çekecek olan eserler, 25 Ocak 2022 tarihinde ön siparişe açılacak.

General Mobile’ın yeni kuşak taşınabilir eserlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar 1 Şubat 2022 tarihine kadar ön sipariş imkanından yararlanabilecek. Ne yazık ki eserin teknik özellikleri ve fiyatı şu an için belirsizliğini koruyor. Lakin evvelki modellerden yola çıkarak orta sınıf bir eser geleceğini söylemek mümkün.

Pekala siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? General Mobile GM 22 ailesini ve GM Watch’u satın almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu