Mobil

Gameloft yeni oyununu indirmeye sundu

Daha çok Asphalt serisi yarış oyunları ile tanıdığımız Gameloft markası vakit zaman farklı cinslere yönelerek enteresan oyunlar yapıyor. Idle Siege ismindeki strateji-savaş tipindeki yeni oyun bunlardan birisi.

Idle Siege neler sunuyor?

Idle Siege daima tıklama biçimindeki oyunlar üzere stratejinizi makul bir alanda üretmeye çalıştığınız bir oyun. Fethedilmesi gereken düşman kentinin önünde idare çadırınızı kurarak asker üretmeye başlıyorsunuz.

Yol üzerinde yer alan karolara hangi asker kartını koyarsanız o üniteler üretilerek karonun üzerine geliyor. Sonra da otomatik olarak kente saldırıyor. Kentin yapısına nazaran piyade, okçu, baltacı üzere çeşitleri seçmeniz gerekiyor.

Savaş esnasında kazandığınız paralarla anlık olarak çadırınızı ve birliklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Böylelikle çok daha kısa bir müddette kenti ele geçiriyorsunuz. Her kısımda kaynaklarınız sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsunuz. Cengiz Han, Robin Hood üzere ikonik kahramanların da oynanabildiği Idle Siege uzun müddetler sizi ekran başında tutacak.

Idle Siege: War simulator game Gameloft SE Strateji Oyunları Fiyatsız 219M

Idle Siege: Army Tycoon Game Gameloft Oyunlar Fiyatsız 296 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu