Mobil

Galaxy S22’nin Samsung’a Maliyeti S21 ile Tıpkı Olacak. Pek Ancak Fiyatlar?

Şu sıra en fazla beklenen telefonlar kuşkusuz Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra. Samsung’un bu ay tanıtacağı yeni 3’lü hakkında pek çok sızıntı yer alırken, telefonların fiyatları ise, sızıntıları bir kenara bırakacak olursak şimdilik sır. Ülkemizdeki dolar kurundaki artış telefonların fiyatlarını nasıl etkileyecek daima bir arada göreceğiz, fakat yeni bilgilere nazaran, yeni telefonların Samsung’a maliyeti eski modellerle tıpkı.

Buradan hareketle genel kanı şu: Galaxy S22 serisi geçen yılki modellerle tıpkı fiyatlarla piyasaya çıkacak. Süratlice hatırlayalım. Galaxy S21 9 bin 999 TL, S21+ 13 bin 499 TL ve Ultra ise 15 bin 999 TL fiyatla satışa çıkmıştı. Yeni telefonlar da ülkemizde tıpkı fiyattan çıkar mı bilinmez. Lakin yurt dışı kaynaklarına nazaran Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra’nın fiyatları 799 dolar, 999 dolar ve 1199 dolar olacak. Bu da selef modeller ile birebir fiyatlar manasına geliyor.

Öte yandan Samsung’un yeniden ön siparişe özel kampanyalar düzenlemesi de olası. Muhtemelen ön sipariş verenlere bir çift fiyatsız Galaxy Buds kablosuz kulaklık vereceklerdir.

Galaxy S22 serisi tanıtıldığında birinci bilgileri tekrar sizlere vereceğiz. Ve elbette çabucak ardından birinci inceleme görüntüleri da gelecek. Beklemede kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu