Mobil

Galaxy S22 İçin Şok Argüman: Samsung, Yeni Amiral Gemisini Erteliyor mu?

Güney Kore medyasından gelen en son haberlere nazaran Samsung, Galaxy S22 serisinin tanıtım ve piyasaya sürülme tarihini erteleyebilir. Tedarik zinciri sıkıntılarının Samsung’un bir sonraki üst düzey telefonu için 8 Şubat tanıtım ve 18 Şubat çıkış tarihini iptal etmesine neden olduğu tez ediliyor. Yeni tarih ise Şubat ayı sonları yahut Mart ayı başları olacak.

Şirket, Ocak 2022’de tanıtacağı neredeyse kesin olan Galaxy S21 FE‘nin tanıtımını da daha evvel tekraren ertelemişti. Görünüşe nazaran artık de şartlar, şirketi daha fazla erteleme yapmaya zorluyor üzere görünüyor.

Bunun Samsung için ülkü bir durum olmadığı rahatlıkla söylenebilir. Galaxy S22 serisi, şirketin bir sonraki üst düzey serisi olarak 2022’nin gidişatını belirleyen birinci aygıtlar olacak. Samsung’un, bilhassa Galaxy Note serisinin rüzgarını da gerisine alarak gelecek olan Galaxy S22 Ultra‘nın âlâ bir muvaffakiyet göstermesine muhtaçlığı var.

Samsung, şu ana kadar Galaxy S22 serisine yönelik planlarıyla ilgili hiçbir şeyi doğrulamadı. Şirket, en azından önümüzdeki yıla kadar planları hakkında sessiz kalacak üzere gözüküyor…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu