Oyun

Epic Games’in bugünkü ikram oyunu yayınlandı (21 Aralık)

Epic Games Store, bugün Second Extinction isimli aksiyon temalı birinci şahıs nişancı oyununu fiyatsız yaptı. Systemic Reaction şirketi tarafından geliştirilip yayınlanan üretim, birinci çıkışını 13 Ekim’de gerçekleştirdi. Erken geliştirme basamağında olan Second Extinction’un dünyasını şimdiden deneyimlemek isteyenlere fırsat sunan Epic Games, 24 saatliğine ikram etti.

Şirket web sayfasından yaptığı duyuruda, oyunu yükleyecek olanlara “Erken Erişim oyunlar şimdi geliştirme basamağındadır ve vakit içinde kıymetli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen problemler yaşayabilir yahut büsbütün yeni oynanış ögeleriyle karşılaşabilirsin.” ikazında bulundu.

Epic Games, 40 TL bedelindeki oyunu ücretsiz veriyor

Second Extinction’un stabil olmayan bu sürümünde devasa dinozorlar ve devasa silahlar ile arkadaşlarınızla birlikte daima değişen tehdit düzeyiyle karşı karşıya kalacaksınız. Epic Games, erken geliştirme basamağını “zorlu ve tempolu FPS savaşı, ilerleme, mükafatlar ve War Effort üzere oyunun güçlü özelliklerini içeren temel sürümdür” biçiminde tanımlıyor.

Second Extinction şu anda 6 Kahraman, 5 kademe yükseltilebilecek 12 Silah, 7 bölgeye uzanan 6 ana ve 12 yan misyon, Sürü Modu, Keşif Modu, kontratlar, kilidi açılabilen kozmetik eşyalar ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıyeten gruplar hâlinde savaşılan eşli bir nişancı oyunu olması nedeniyle tek başına oynanmasının çok daha sıkıntı olduğu söz ediliyor.

Geliştiriciler, erken geliştirme süreci hakkında “Ulaşmak istediğimiz kimi amaçlar var: Daha fazla içerik ve özellik sağlamanın yanında istikrarlı ve uzun periyodik cümbüş sağlayacak tecrübe sunmak. İşte Erken Erişim’i bu emelle kullanmak istiyoruz.” dedi. Ek olarak Second Extinction’ın son sürümünün fiyatının Erken Erişim sürümünden daha yüksek olacağını belirtti.

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 10 (64-Bit) Windows 10 (64-Bit)
İşlemci Intel Core i5-3570 yahut AMD Ryzen 3 1300X (Minimum 8 çekirdek) Intel Core i7-4770 yahut AMD Ryzen 5 1600X
Bellek 12 GB RAM 16 GB RAM
Depolama En az 30 GB En az 50 GB
Ekran kartı Nvidia GTX 780 3GB yahut AMD R9 280 3GB Nvidia GTX 1070 8 GB yahut AMD Vega 56 8GB

Second Extinction’u Epic Games Store sayfasındaki ‘Yükle’ butonuna basarak fiyatsız indirebilirsiniz. Kampanya 22 Aralık 2021’de Türkiye saatiyle 19:00’da son bulacak. Bu tarihten sonra oyun yine fiyatlı hale gelecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu