Oyun

Epic Games bu hafta 50 TL’lik iki oyunu fiyatsız veriyor

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular bulmaca macera oyunu The Silent Age’i ve aksiyon oyunu Tunche’ı kalıcı bir halde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 6 Nisan Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki hafta Blazing Sails ve Dying Light Enhanced Edition oyunları fiyatsız olarak oyunculara verilecek. 
 
The Silent Age
 
 
 
İlgi alımlı bir kıssa barındıran point and click macera oyunu. The Silent Age oyunu içerisinde kıyamet sonrası bir dünya bizlere sunuluyor. Burada insanlığın ortadan kaybolmasının arkasındaki gizemi çözmek ve dünyayı yok olmaktan kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyoruz. 
 
– Epic Games sayfası 
 
Tunche 
 
 
 
Büyük bir güce sahip olan Tunche’ın aklını kaybettiği bir maceraya atılıyoruz. Bizlere sunulan dünyayı makus yaratıklar ele geçiriyor. Oyun içerisinde roguelike ve aksiyon ögeleri bizlere aktarılıyor. Oyun içerisinde tekrar art planda çeşitli gizemleri çözebilecek ve buradaki dünyaya barışı yine sağlamamaya çalışacağız.
 
– Epic Games sayfası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu