Oyun

Epic Games, 33 TL bedelindeki oyunu fiyatsız yaptı!

Dünyanın en çok kullanılan oyun indirme platformlarından Epic Games, geçtiğimiz günlerde yeni yılın gelişine özel 15 gün boyunca fiyatsız oyunlar dağıtacağını duyurmuştu. Bugüne kadar bu kampanya kapsamında birçok oyun fiyatsız oldu.

Epic Games, bugünün fiyatsız oyunun açıkladı. Mages of Mystralia isimli 33 TL pahasındaki oyun, yarın akşam saat 19.00’a kadar fiyatsız oldu. İsteyen kullanıcılar hesaplarına girerek bu oyunu fiyatsız bir halde kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Mages of Mystralia fiyatsız oldu!

Mages of Mystralia, olağanda 33 TL’lik bir fiyat etiketine sahipken bir gün boyunca oyun kampanya kapsamında fiyatsız oldu. Oyunu indiren kullanıcılar oyunu ömür uzunluğu fiyatsız olarak oynayabilecek. Oyunun incelemelerine baktığımızda birçok oyuncu tarafından sevilen bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Mages of Mystralia, sizleri macerayla baş başa bırakacak bir savaş oyunu.

Bu oyunda Zia ismi verilen bir ana karakter olarak doğuyorsunuz. Sihir yasaklandığı için güçleriniz üzerinde denetim sahibi olmak için eğitime başlıyorsunuz. Seyahatiniz sırasında öteki büyücüler tanışıyorsunuz. Bunlar sayesinde büyüleri öğrenip büyü yapmaya başlıyorsunuz. Akabinde oyunda düşmanlarınızı yaptığınız büyüler ve kullandığınız büyüler sayesinde yenmeye çalışıyorsunuz.

Mages of Mystralia Sistem İhtiyaçları

En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 7+ 64 bit
İşlemci Intel Core i5 2300 Intel Core i7 4790
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 8 GB 8 GB
Ekran kartı GeForce GTX 560 Ti  GeForce GTX 760
Desteklenen Lisanlar İngilizce, Kolaylaştırılmış Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Macarca, Korece, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu