Donanım

EFFFSANE Karne Fırsatları ITOPYA.COM’DA!

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın birinci yarıyıl tatiline özel EFFFSANE KARNE FIRSATLARI ITOPYA.COM’da bizlerle. Herkes, eğitimi için sabahlara kadar uykusuz kaldığı, özveri ile çalıştığı ve sonunda emeklerinin karşılığını gösteren karnesi için hediyeyi hak eder. ITOPYA.COM da tatil mutluluğumuzu iki katına çıkaracak eşsiz ve inanılmaz indirimlerle hazırladığı kampanyayı bizlerle buluşturdu. Mouse’lardan monitörlere, işlemcilerden hazır sistemlere birçok eserde özel fırsatlar biz oyuncuları ve teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Karne Fırsatları Hangi Eserlerde Olacak?

İstediğimiz hediyeyi seçebileceğimiz ve yarıyıl tatilinin keyfini çıkarabileceğimiz, biz oyuncular ve teknoloji tutkunlarının muhtaçlığı olabilecek gaming ekipmanlar, monitörler, notebooklar, bilgisayar kesimleri, depolama eserleri, aksesuarlar vb. bütün kategorilerde yüzümüzü güldürecek olağanüstü indirimler ITOPYA.COM’da bizlerle.

Hepimizin yakından tanıdığı ve takip ettiği, heyecanla yeni teknolojilerle donatılmış eserleri beklediği, en çok tercih edilen ASUS, MSI, CORSAIR, GIGABYTE, SteelSeries, BenQ üzere seçkin markaların birçok kategoride indirimleri mevcut. Fırsatları kaçırmamak için yapmamız gereken dilediğimiz hediyeyi Efffsane Karne Fırsatları kampanyasından seçerek 30 Ocak Pazar gününe kadar satın almak.

Karne Armağanı İçin Özel Hazır Sistemler!

Her oyuncunun bilgisayarı çok pahalı ve özeldir. Okul gerilimi olmadan rahatça oyun oynayabileceğimiz ve yarıyıl tatilinin keyfini çıkarabileceğimiz, bizi muvaffakiyete götüren bilgisayarımız olmazsa olmaz! Hepimiz oyun oynarken bizi en güzeline ulaştıracak, en süratli ve en güçlü bilgisayara, en uygun fiyatla sahip olmak isteriz. ITOPYA.COM, tam da bu noktada farklı ekipmanlarla, farklı fiyat ve varyasyonlar ile özel olarak toplanan gereksinimimiz olan hazır sistemleri bizlere sunuyor.

Oyun oynarken istediğimiz performansa ve hayalimizdeki bilgisayara kavuşmak artık çok daha kolay. Bunun için bizlere özel hazırlanmış ITOPYA.COM Efffsane Karne Fırsatları kampanyasından istediğimiz hazır sistemi seçerek sepete eklemek ve satın almak.

Karne Kampanyası Ne Vakit Bitecek?

Efffsane Karne Fırsatları 30 Ocak Pazar gününe kadar bizlerle olacak. Fırsatları yeni olarak ITOPYA.COM resmi sitesinden ve toplumsal medya hesaplarından takip edebilir, karne armağanı için seçtiğiniz eserleri sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz. Kampanyayı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz!

https://www.itopya.com/

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • EFFFSANE Karne Fırsatları ITOPYA.COM’DA!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu