Oyun

EA Motive tarafından geliştirilen Iron Man oyunu açık dünya olabilir

 
Tek oyunculu, üçüncü şahıs, aksiyon macera oyunu Iron Man oyunu için yeni haberler gelmeye başladı. Star Wars: Squadrons ve Dead Space Remake geliştiricisi EA Motive tarafından geliştirilen bu üretimin açık dünya olabileceğine dair çeşitli ayrıntılar ortaya çıktı. 
 
Iron Man oyunu açık dünya mı olacak?
 
 
 
Marvel Games ile iş birliği içinde geliştirilen oyun, Iron Man’in güçlü geçmişine odaklanıyor. Bunun yanı sıra Tony Stark’ın yaşantısını, karizmasını ve yaratıcı dehasını oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Tek oyunculu ve kıssa odaklı bir yapıyı bizlere aktaracak oyunun açık dünyaya ve doğrusal olmayan bir olay örgüsüne sahip olacağı belirtiliyor.
 
Oyunun daha evvel açık dünyaya sahip olacağı belirtilmedi. Bu ayrıntı öykü direktörü Stephen Rodes tarafından yayınlanan bir iş ilanı aracılığıyla ortaya çıktı. Iron Man oyunu için yayınlanan iş ilanı içerisinde “açık dünya üzerinde tecrübeli ve çizgisel – doğrusal olmayan diyalog sistemi üzerinde uzman” kişi ve bireylerin arandığı yer alıyor.  
 
Elbette bu iş ilanına nazaran oyunun kesin bir halde açık dünyaya sahip olacağını söyleyemeyiz. Fakat açık dünya “olabileceğini” bilmekte de yarar var. 
 
Peki siz bu oyunun açık dünya mı olmasını yoksa çizgisel bir tecrübesi sunmasını mı  istersiniz?
 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu