BilimTeknoloji

Disney Plus’ın yeni Marvel dizisi Secret Invasion’dan birinci imgeler geldi

Bildiğiniz gibi Disney Plus isimli Disney’in görüntü akış servisinin yayınlanmasının akabinde Disney birçok Marvel dizisi duyurdu. Bu dizilerden biri de Secret Invasion isimli bir dizi. Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin setinden birinci manzaralar geldi.

Dizinni çekimleri daha yeni başladığı için ne yazık ki resmi bir manzara bulunmuyor. Lakin setten gelen görseller de biraz fikir veriyor diyebiliriz. Görsellerde Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke ve Cobie Smulders üzere kıymetli oyuncuları görebiliyoruz. 

Secret Invasion dizisinin başrollerinde Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn bulunuyor. Muhakkak olan öbür oyuncular ise şöyle: Olivia Colman, Emilia Clarke, Cobie Smulders, Christopher McDonald, Kingsley Ben-Adir ve Carmen Ejogo. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi de bilinmiyor.

Secret Invasion, Marvel çizgi romanlarında ziyadesiyle kıymetli bir kıssa. Daha önce Captain Marvel filminde de gördüğümüz Skrull ırkının hal değiştirerek dünyayı istila etmesini mevzu alıyor. Lakin böylesine büyük bir hususun dizisi yapıldığı için bu kadar büyük bir mevzu işlenmeyebilir yahut sadece kıssanın giriş kısmı için hazırlanıyor olabilir. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu