Oyun

Diablo 4’te yer alacak Battle Pass üç ayda bir yenilenecek

 
Aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4, 6 Haziran’da piyasaya sürülecek ve birçok içeriği oyunculara sunacak. Oyun piyasaya sürülmeye hazırlanırken öbür yandan oyun hakkında çeşitli ayrıntılar ortaya çıkıyor. Yeni çıkan ayrıntılar ortasında battle pass’in üç ayda bir yenileneceği ve güncelleneceği yer alıyor.
 
Oyuna üç ayda bir büyük güncelleme gelecek
 
 
 
Diablo 4 içerisinde yer alacak battle pass sistemi içerisinde oyuncular birçok yeni içerik sunulacak ve oyun tecrübesi bu sayede çeşitlenecek. Game Informer’ın haberine nazaran oyunculara her üç ayda bir kıymetli güncellemeler sunulacak.
 
Öte yandan geldiğimiz noktada bir röportajda Blizzard’ın yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora, her güncellemeyle birlikte ek öykü içeriklerinin, yeni mekaniklerin ve yeni özelliklerin oyuna dahil edeceğini belirtti.
 
Son olarak 20 Nisan’da Blizzard, betadan toplanan geri bildirimler hakkında çeşitli bilgiler vermek gayesiyle bir canlı yayın aktifliğine konut sahipliği yapacak. Aktiflikte uzun vakittir beklenen oyun hakkında bilinenlerin ötesinde çeşitli ayrıntılar yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu