Mobil

Caviar’dan HES kodu yüklenebilen iPhone 13 Pro koleksiyonu

Akıllı telefonları altın üzere kıymetli madenlerle kaplayarak dudak uçuklatan fiyatlara satmasıyla bilinen aksesuar üreticisi Caviar, yeniden enteresan bir koleksiyonla gündemde. Firma, geçtiğimiz yılın eylül ayında tanıtılan iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerini 2019 yılının sonlarına yanlışsız patlak veren global pandemiyi farklı bir bakış açısıyla bir ortaya getirdi.

Caviar’dan altın kaplama QR kodlu iPhone 13 Pro koleksiyonu

Bilindiği üzere global pandeminin başlaması ile ülkemiz dahil tüm dünyada çeşitli tedbirler alınmaya başlandı. Bunlara HES kodu, aşı sertifikası ve test sonuçlarını örnek gösterebiliriz. Bu konseptle yola çıkan Caviar, kısa müddet evvel gerisine 18 ayar altından QR kod işlenmiş iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerini Digital Signature koleksiyonu ismi altında satışa çıkardı. Böylece aşı sertifikası ve HES kodları, akıllı telefonların art tarafına altından bir QR kodla işlenebilecek.

Doğal Digital Signature koleksiyonu yalnızca HES kodu ve aşı sertifikasından ibaret değil. Kullanıcılar dilerse; kartvizit, web sitesi ve toplumsal medya hesapları üzere akla gelebilecek birçok şeyi iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin ardına altından QR kodla işletebiliyor.

Digital Signature koleksiyonunun üç farklı lüks seçeneğiyle satışa çıktığını belirtelim. Bunlardan birincisi ve en ucuzu, art paneli titanyum PVD kaplamadan yapılmış ve yalnızca QR kodu altın gereçten olan Phone 13 Pro ve Pro Max. Bu seçeneğin fiyatı 6 bin 220 dolardan başlıyor.

İkinci seçenek ise geçtiğimiz haftalarda vizyona giren The Matrix sinemasından ilham alan, altın motifleri ve QR kodu bulunan QR Matrix. Bunun fiyatı ise 6 bin 370 dolar.

Üçüncü ve en değerli seçenek, QR kodu ve art panelinin tamamı altınla kaplanmış olarak geliyor. Bu seçeneğin fiyatı da 35 bin 370 dolardan başlıyor. Son olarak tüm seçeneklerin farklı depolama opsiyonlarına sahip olduğunu ve bu nedenle fiyatlandırmanın değişebileceğini belirtelim.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Caviar’ın satışa çıkardığı Digital Signature koleksiyonu hakkındaki fikirlerinizi neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu