Donanım

BOE, dünyanın birinci FullHD 500Hz oyuncu monitörünü tanıttı

Çin’li dev panel üreticisi BOE, 19 başka ülkede bulunan araştırma ve geliştirme ofisleri ile bir arada LCD, LED ve OLED teknolojilerine büyük yatırımlar gerçekleştiriyor. Şirket yenileme suratı tarafında en zirve noktaya oynayacak dünyanın birinci 500Hz oyuncu monitörünü duyurdu.

FullHD çözünürlükte 500Hz yenileme suratı sunacak

Şirketin paylaştığı görsele baktığımızda 27 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan yeni monitör, 500Hz yenileme suratının yanı sıra ayrıyeten 1 ms reaksiyon mühleti, 8 bit renk gamı takviyesi ve 8 şeritli bir eDP irtibatı ile geliyor. Her ne kadar FullHD çözünürlüğe sahip panellerin kullanımı giderek azalsa da, bu monitörlerin profesyonel oyuncular ve oyunlarda daha yüksek FPS almayı hedefleyen kullanıcılar tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Geçmişte dünyanın birinci 110 inç 8K 120Hz panelini de tanıtan BOE’nin yeni yatırımları devam edecek üzere gözüküyor. Şirket yeni oyuncu monitörü hakkında şimdi detaylı bilgiler paylaşmamış olsa da, yakın bir vakitte ilişki seçenekleri, çıkış tarihi yahut fiyatı üzere kıymetli ayrıntıların açıklanması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • BOE’den dünyada birinci: FullHD 500 Hz oyuncu monitörü tanıtıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu