Sosyal Medya

Birinin öyküsüne gizlice nasıl bakılır?

Bilindiği üzere Instagram’da rastgele birinin kıssasına göz attığınızda, o kişi çarçabuk bu kıssaya kimlerin baktığını makul bir liste halinde görebiliyor. Bu manada kullanıcılar, bazen bir oburunun Instagram hesabını ‘stalklarken’ isminin görülmesini istemeyebiliyor. Bu yazımızda sizler için bir diğerinin hesabındaki kıssalara göz attığınızda kimliğinizi nasıl göstermeyebileceğinize değiniyoruz.

Instagram kıssasına bakmak için farklı siteler mevcut

Öncelikle bir diğerinin Instagram kıssasına anonim olarak bakabilmek için o kişinin hesabının açık profil olması gerekiyor. Özetle kıssalarını anonim hesaplardan gizlemiş olan birinin Instagram’da paylaştığı fotoğraflara yahut kıssalara hiçbir halde erişemezsiniz. Lakin şayet kullanıcı bu öyküleri herkese açmışsa ve bu görsel yahut görüntüleri anonim olarak görüntülemek istiyorsanız kullanabileceğiniz alternatif web siteleri mevcut.

Güvenlik tedbiri yok: StoryDownloader

StoryDownloader’ı öteki sitelerden ayıran en kıymetli özelliği yalnızca kıssa indirmeye yönelik bir arayüze sahip olması diyebiliriz. Bununla birlikte alternatiflerinin tersine rastgele bir biçimde güvenlik sorusu yahut Captcha çözmekle uğraşmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ilgili siteye gitmek, kullanıcınızın ismini girmek ve Download butonuna basmak… Daha sonrasında bütük aktüel kıssalar karşınıza çıkacaktır.

Farklı maksatlara uygun: InstaDp

InstaDp hem diğer kullanıcıların öykülerini anonim olarak izlemek ve indirmek hem profil fotoğraflarını en yüksek çözünürlükte görüntülemek hem de Reels görüntülerini indirebilmek için biçilmiş kaftan. Birinci yapmanız gereken buraya tıklamak ve istediğiniz sekmeyi seçerek kullanıcı ismini girmek. Daha sonrasında küçük bir güvenlik adımını geçerek dilediğiniz gereci indirmeniz mümkün.

Epeyce kolay arayüz: StorySaver

StorySaver’ın en çok dikkat çeken özelliği kolaylığı ve kullanabilirliğinin üst seviyede olması. Rastgele bir kullancının Instagram öyküsünü takip etmek ve indirmek için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ilgili sayfaya gitmek ve kullanıcı ismini yazarak ‘Download’ butonuna basmak olacaktır. Daha sonrasında kolay bir Captcha butonuna tıklayarak öykülerin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Sitenin birebir vakitte Highlights indirme üzere bir opsiyona da sahip olduğunu belirtmemiz gerek.

Bu yazımızda sizler için bir oburunun Instagram kıssasını ifşa olmadan nasıl indirebileceğinize değindik. Sizlerin bildiği farklı bir yol varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Husus hakkındaki görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu