Oyun

Birinci şahıs taktik nişancı oyunu Six Days in Fallujah için oynanış görüntüleri yayınlandı

 
Victura ve Highwire Games takımları tarafından biz oyunculara sunulacak olan grup tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Six Days in Fallujah için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Yeni oynanış manzaraları alfa öncesi sürüme ilişkin olduğundan üst seviye bir oynanış sekansı beklemeyin. Bu görüntüler içerisinde çeşitli yanılgılar ve eksikler bulabilirsiniz.
 
Operasyonlara katılacağınız bir deneyim
 
 
 
Yayınlanan yeni oynanış manzaralarıyla birlikte oyunun grafik açısından tatmin edici bir tecrübesi bizlere sunacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar bu imajlar alfa öncesi sürüme ilişkin olsa da tam sürümde animasyonlar, çatışma anları ve atmosfer daha da gelişmiş bir formda karşımıza çıkacaktır. Tekrar de yayınlanan görüntüler kimi animasyon problemlerinin olduğunu görebiliyoruz.
 
Six Days in Fallujah, 2004’teki İkinci Felluce Savaşı’ndan gerçek kıssaları bizlere aktarmayı hedefliyor. Birinci şahıs bir taktik askeri nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak olan bu imal birinci olarak 2009 yılında duyuruldu ve uzun bir müddettir sessizliğe bürünmüştü. Bu sessizlik alfa öncesi imajlar ile bozuldu.
 
Bakalım bu sefer geliştirici grup oyunu tamamlayabilecek mi.. Ek olarak oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Alfa öncesi oynanış görüntüleri
 
#1 
 
 
#2 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu