BilimTeknoloji

Binance’ten 12 milyon dolarlık yatırım

Binance’in kanatları altında bir de risk sermayesi kolu bulunuyor. Binance Labs isimli bu ünite yeni bir yatırım ile gündeme geldi. Binance Labs; tüketicileri, kurumlara, borsalara ve DeFi ağlarına bağlayan likidite platformu WOO Network’e yatırım yaptığını açıkladı.

Yatırımın büyüklüğünün 12 milyon dolar düzeyinde olduğu belirtildi. Hususla ilgili konuşan Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo şunları söyledi:

“WOO Network, hem zincir içi hem de zincir dışı derin likidite ve sıfır fiyatlı ticaret sağlayarak, kripto ekosistemine kıymetli bir kıymet katıyor. Uzun vadeli bağlantımızı genişletmekten ve bilhassa Binance Smart Chain konusunda daha fazla işbirliklerini keşfetmekten heyecan duyuyoruz”

WOO Network’ün 40’ın üzerinde kuruma likidite sağladığı biliniyor. Şirket, 2021 yılında WOOFi Swap’i piyasaya sürmüştü. Bununla birlikte Binance Smart Chain likiditesi de eklendi.

Binance Labs’ın son yatırımlarından birine daha bakacak olursak şirket, geçen ay, Multichain’e 60 milyon dolarlık bir yatırımda bulunmuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu