Mobil

Belkin, Apple’ın Bul ağını destekleyen yeni kablosuz kulaklığını tanıttı

Belkin, CES 2022’de Apple’ın Bul ağını (Find My) destekleyen yeni bir kablosuz kulaklık duyurdu. Soundform Immerse Noise Cancelling Earbuds olarak isimlendirilen eserin temel özellikleri ortasında faal gürültü engelleme (ANC) ve uygun pil ömrü bulunuyor.

Yeni model birden fazla aygıta bağlanabilme ve AptX HD 24 bit ses dayanağına sahip. Her kulaklıkta 12 mm çift katmanlı dinamik şoför ve üç mikrofon bulunuyor. Pil ömrünün ise 8 saat olduğunu belirtelim. Şarj kutusu ile bu müddete ek 28 saat daha eklemek mümkün.

Fiyat etiketi de muhakkak oldu

Giriş kısmında da belirttiğimiz üzere Belkin Soundform Immerse Noise Cancelling Earbuds’ın ana özelliği Apple’ın pozisyon belirleme hizmetini desteklemesi. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak kulaklığı Apple ID profillerine ekleyerek pozisyonunu takip edebilirler.

Belkin’in yeni kablosuz kulaklığı IPX5 derecesi sayesinde su sıçramalarına ve tere karşı müdafaa sunuyor. Şarj kutusunda kablosuz şarj takviyesi ve USB-C irtibat noktası mevcut. 2022’nin ikinci çeyreğinde satışa çıkacak eserin fiyat etiketi 180 dolar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu