Oyun

Beklenen haber geldi! Diablo 4’ün geliştirmesi tamamlandı

 
Blizzard Entertainment, Diablo IV’ün geliştirmesinin tamamlandığını duyurdu. Bu tamamlanmayla bir arada artık oyunda yer alan küçük kusurlara odaklanılacak ve oyunculara çıkış tarihiyle bir arada sunulmaya başlanacak. Diablo IV için bir dönüm noktası olan bu tarihle birlikte yeni bir tecrübe bizleri bekliyor.
 
Diablo IV Haziran’da geliyor
 
 
 
Diablo IV’ün geliştirmesinin tamamlanmasının ardından Diablo genel müdürü Rod Fergusson çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Diablo IV’ün geliştirmesi an prestijiyle tamamlandı ve oyunun 6 Haziran’daki çıkışı için büyük ve somut bir adım atmış olduk. Büyük ve karanlık bir dünyayı keşfedebileceğiniz bu oyunda birçok içerik sizleri bekliyor.”
 
Diablo IV’te oyuncular, Sanctuary dünyasının karanlık ve gotik tarafını deneyimleyebilecek, keşfedebilecek ve bu dünyanın yeni maceralarına atılacak. Bu macera boyunca oyuncular kuvvetli ve şeytani ordularla savaşacak, bu savaşlarda hayatta kalmak için karakterlerini güçlendirecek ve daha fazlasını yapabilecek.
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu