Teknoloji

Battlefield 4 ve 5 GeForce Now’a geliyor; Reflex ve RTX takviyeli yeni oyunlar duyuruldu

Teknoloji kesiminin en büyük fuarlarından birisi olan CES 2022 devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de Nvidia’nın sunumu vardı ve bu esnada oyuncuları ilgilendiren yeni duyurular yapıldı.

Battlefield 4 ve Battlefield 5 GeForce Now’a Geliyor

Sunum esnasında Electronic Arts ile olan iştirakini genişlettiğini açıklayan Nvidia, Battlefield 4: Premium Edition ve Battlefield 5: Definitive Edition‘ın GeForce Now’a geldiğini açıkladı. Bu iştirak doğrultusunda ilerleyen süreçte daha fazla EA oyunu da kütüphaneye eklenecektir.

Nvidia Reflex ve RTX Takviyeli Yeni Oyunlar

NVIDIA, gerçeklik düzeyleri sağlamak için GPU hızlandırmalı ışın izleme, NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex oyun teknolojilerini kullanan 10 yeni RTX oyununu duyurdu. Yeni oyunlar şöyle: The Day Before, Rainbow Six Extraction, Escape From Tarkov, MUHTEŞEM PEOPLE, Hitman III, Voidtrain, The Anacrusis, Phantasy Star Online 2 New Genesis, Ratten Reich ve Midnight Ghost Hunt.

NVIDIA ayrıyeten, oyuncuyu oyuna daha uygun bağlayan düşük gecikmeli oyun platformu NVIDIA Reflex’in yedi yeni entegrasyonunu duyurdu. Yeni Reflex oyunları ortasında dünyanın önde gelen çevrimiçi yarış simülatörü iRacing, Ubisoft’un Rainbow Six Extraction’ı ve Sony’nin ödüllü, dövüş tabanlı aksiyon-macera oyunu God of War yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu