Oyun

Avatar: Frontiers of Pandora’nın iki ekran imgesi sızdırıldı!

 
Ubisoft tarafından geliştirilen ve uzun bir müddettir imal kademesinde olan Avatar: Frontiers of Pandora’nın iki yeni ekran imajı sızdırıldı. En son yayınlanan ayrıntıların akabinde uzun bir müddet geçen oyun hakkında ortaya çıkan bu imajlar bizlere az çok oyunun yapısı hakkında bilgi verebiliyor. Ayrıyeten bu ekran imajlarına dayanarak oynanış öğelerini içeren bir görüntünün da yakında ortaya çıkması bekleniyor.
 
Görüntüler Twitter üzerinden yayınlandı
 
 
 
Twitter kullanıcısı Script tarafından yayınlanan bu imgeler içerisinde birçok kullanıcı yorumu bulunuyor. Kullanıcı yorumları ortasında Far Cry havasından esinlenildiği belirtiliyor. Script  isimli kullanıcı daha evvel Assassin’s Creed: Mirage sanat yapıtlarını ve ön sipariş bonus içeriğini sızdırmıştı. Şimdilik Ubisoft sızıntıları için muteber bir kaynak diyebiliriz.
 
Sızan iki ekran manzarası bizlere pek bir şey aktarmasa da oyunun birinci şahıs kamera bakış açısına sahip olacağını onaylıyor. Script ayrıyeten önümüzdeki günlerde Avatar: Frontiers of Pandora için bir oynanış görüntüsü sızdıracağını söylüyor. Bu görüntünün düşük kaliteye sahip olacağı iddia ediliyor.
 
Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’yı 2023/2024’te yılları içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. 
 
Sızdırılan ekran görüntüleri
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu