Oyun

Avatar Frontiers of Pandora için çeşitli bilgiler sızdırıldı

 
Ubisoft tarafından biz oyunculara sunulacak olan açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora ile ilgili çeşitli sızıntılar meydana geldi. Bu sızıntı kapsamında oyunun konusu, dövüş mekanikleri, üretim sistemi ve daha fazlası internete yayıldı.
 
Sızıntı içeriği Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6’dan geliyor
 
 
Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından ortaya çıkarılan bu bilgiler sayesinde oyunun birçok ayrıntısını öğrenebiliyoruz. ScriptLeaksR6 tarafından paylaşılan Twitter gönderisi şu anda erişilemez durumda ve telif hakkı sebebiyle kaldırılmış durumda lakin bu bilgiler çoktan yayıldı. Sızıntıda oyun hakkında birçok ayrıntı yer aldı ve bu ayrıntılar ise şu halde:
 
Oyunda karakterimizi özelleştirebilecek, gücümüzü ve çevikliğimizi kullanabileceğiz. Bunun yanı sıra yeni donanımlar üretebilecek ve oyun usulümüze nazaran hünerlerimizi ve silahlarımızı yükseltebileceğiz. 
 
 
 
Oyun içerisinde yay ve mızrağın yanı sıra saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler ve daha fazla ateşli silah yer alacak. Oyunda hava mücadelelerinde avantaj sağlayacak ve uzun aralıklar kat etmek için kullanılabilecek büyük ve ejderhaya benzeri kanatlı bir yırtıcı hayvanı (banshee) yakalayacak ve onunla bağ kurabileceğiz.
 
Öte yandan Pandora’nın daha evvel hiç görülmemiş bir kıtası olan batı sonunu keşfedecek ve çeşitli olağanüstüleri ortaya çıkarabileceğiz.
 
Bu özelliklere dayanarak  siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunun Nisan 2023 ile Mart 2024 tarihleri ortasında çıkış yapması bekleniyor.
 
İlk bakış fragmanı 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu