Oyun

Avatar: Frontiers of Pandora Hakkında Bilgiler Sızdırıldı

James Cameron’ın tanınan sinema serisinin büyüleyici dünyasına dayanan, bir aksiyon-macera tipinde olan Ubisoft’un yaklaşan oyunu Avatar: Frontiers of Pandora, 2022 yılında planlanan çıkışın ertelenmesiyle 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, Stadia ve Luna için çıkış yapacak.

Oyun hakkında çok fazla ayrıntı bilinmiyor lakin bir sızıntı kaynağı, oyunun hakkında kırıntı niteliğinde birkaç özelliği duyurdu. Alışılmış bunlar birer argüman, yeniden de gelin birlikte bir göz atalım.

Eşli oyun modu, dönem bileti ve daha fazlası

Sızıntı kaynağına nazaran, oyunda çevrimiçi eşli oyun modu, dönem bileti ve oyun içi para ünitesi paketleri üzere birtakım ögeler bulunacak. Sızdıran kişi, oyunun ayrıyeten yeni bir oyun motoru olan Snowdrop Engine ile geliştirildiğini ve filmle tıpkı vakit çizelgesinde geçmediğini tez ediyor.

Kaynak, bilgilerini Ubisoft’un resmi web sitesinde bulunan birtakım kod modüllerinden elde ettiğini tez ediyor. Bu kod kesimleri oyunun sayfasında görünmüyor lakin kaynak kodunda gizlenmiş durumda. Bu nedenle, bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmek mümkün değil.

Oyunun net çıkış tarihi şimdi muhakkak değil, fakat Ubisoft’un önümüzdeki aylarda (özellikle Haziran’daki Ubisoft etkinliğinde) daha fazla ayrıntı paylaşması bekleniyor. Oyunun 2021’de yayınlanan fragmanını üstten izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu