Oyun

Assassin’s Creed Mirage’ın 2024 yılına erteleneceği bildirildi

 
Ubisoft tarafından biz oyunculara sunulacak olan açık dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage’ın 2024 yılına erteleneceği bildirildi. Bilgi sızıntılarının ortaya çıktığı bu süreçte oyunun kesinlikle erteleneceği ve çıkış yılının da 2024 olacağı belirtildi. Natürel bu bahiste resmi bir açıklama yok.
 
Çeşitli bilgiler ortaya çıktı
 
 
 
Insider Gaming kaynaklarına nazaran Assassin’s Creed Mirage oynanış imajları bu yılki aktiflikte ortaya çıkacak. Şimdiye kadar Mirage hakkında çok az şey bizlere sunuldu. Eylül 2022’de Ubisoft, oyunun dünya tanıtımını yaptı ve o vakitten bu yana sessizliğini korudu.
 
2022’nin Ubisoft’un yılı olmadığını biliyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde Ubisoft birçok meseleyle uğraştı ve bu kapsamda gerek daha evvel duyurulan gerekse duyurulmayan birçok projeyi iptal etti yahut erteledi. Tekrar geldiğimiz noktada akıbeti muhakkak olmayan Skull and Bones tekrar tekrar ertelendi ve artık de bu ertelemelere bir yenisinin daha ekleneceği bildiriliyor.
 
Öte yandan Insider Gaming kaynakları, Assassin’s Creed Mirage’ın Ağustos 2023’te, Motorfest’in ise Eylül 2023’te piyasaya sürüleceğini ileri sürüyor. 
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu