Teknoloji

Apple Watch ile oynayabileceğiniz en güzel oyunlar

Apple Watch birçok insan için günlük yaşamsal faaliyetleri ölçen ve kayıt altına alan bir araç oluyor. Bu aygıtın en kullanışlı istikametlerinden birisidir. Birtakım geliştiriciler Apple Watch’a özel olarak oyun geliştiriyorlar. Bu da akıllı saatin kullanılabilirliğini artıran bir etmen vazifesi görüyor. Şu anda piyasaya epey eğlenceli duran pek çok watchOS 8 oyunu yer alıyor. Biz de bunları sizler için derledik. İşte en düzgün Apple Watch oyunları…

En uygun Apple Watch oyunları

Pocket Bandit

Pocket Bandit, Apple Watch için piyasaya çıkan tanınan oyunlardan bir tanesi. Bu noktada saatin dokunmatik motorunu ve Digital Crown’unu epey güzel kullanıyor. Üretim içerisinde birtakım kasalara takılı hırsızlık tedbire aygıtlarından dikkatlice kaçarken para, mücevher ve başka kıymetli eşyaları çalmak için kendinizi kasalara girerken buluyorsunuz. Bu, Apple Watch aygıtınızda vakit öldürmek için güzel bir tercih misyonu oluşturabilir. Pocket Bandit’in App Store fiyatı ise 16,99 TL olarak belirlenmiş durumda.

Bubblegum Hero

Bubblegum Hero, eğlenceli vakit geçirmenize epey yardımcı olacak bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu Apple Watch aygıtınızda oynayabileceğiniz epey kolay bir imal üzere görünüyor. Oyunda tek yapmanız gereken bir balonu patlatmak için ekrana dokunup basılı tutmak. Bu esnada da balon çizgiyi doldurduğunda elinizi hür bırakmak oluyor. Çok erken bırakırsanız balon düşüyor, çok uzun müddet tutarsanız da patlıyor. Her iki durumda da oyun sona eriyor. Bubblegum Hero, App Store bünyesinde fiyatsız olarak sunuluyor.

Wordie

Wordie, oyuncuların karşısına fiyatsız olarak çıkıyor. Oynanış mantığı ise size ortak noktaları olan dört nokta gösteriliyor ve gösterilen görsellere nazaran kelimeyi kestirim etmeniz isteniyor. Kulağa epeyce kolay bir oyun üzere geliyor. Lakin bu sırf birkaç düzey için geçerli. Biraz ilerlediğinizde gitgide zorlaşıyor ve sizi düşünmeye itiyor.

Lifeline 2

Lifeline 2 oyununu hem iPhone hem de iPad’iniz üzerinden oynayabiliyorsunuz. Oyun birinci çıktığında birden fazla oyuncu tarafından beğeni topladı. Stil olarak ise imal, Timecrest’e epeyce benziyor. Fakat daha yeterli grafikler, çok sayıda yepyeni içerik, uygulama içi satın alması yok. Üretim, şu anda App Store üzerinde 34,99 TL fiyatla oyuncunun karşısına çıkıyor.

Chess

Beyninizi zorlayacak oyunları seviyorsanız, zati bu oyunun size nazaran olduğunu çoktan anlamışsınızdır. Bu noktada Apple Watch aygıtınızda Satranç oynayabiliyorsunuz. Oyunun en kıymetli yanı ise dünyadaki öteki oyunculara karşı kapışabilmeniz oluyor. Üretimi şu anda indirmek fiyatsız, siz de akıllı saatinize yükleyerek deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Sizler üstteki Apple Watch oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu