Mobil

Apple AirPods Pro 2, Sunacağı Bu Yeni Özelliğiyle Bir Birinci Olacak!

Apple AirPods Pro 2, son sızıntılara nazaran, Apple Lossless (ALAC) ses dayanağı ve pozisyonunu görebilmeniz için Find My uygulamasında görünen bir şarj kutusu da dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklerle gelecek üzere görünüyor.

Sızıntı ustası Ming-Chi Kuo tarafından lisana getirilen sav, Apple’ın yeni kulaklığının dizaynının da yenileneceğini ve 2022’nin dördüncü çeyreğinde, yani Ekim – Aralık ortası bir vakitte piyasaya çıkacağını söylüyor. Şu anda hiçbir AirPods kayıpsız ses takviyesi vermiyor. AirPods Pro 2’nin daha kararlı ve yüksek kaliteli ses akışı için Bluetooth dışında diğer bir protokol kullanacağı düşünülüyor.

Şarj kutusunun izlenmesi için ise AirTag kullanılacak. Kutuyu Find My uygulaması içinde görebilecek ve şayet kaybolursa sesli bir sinyal vermesini sağlayabileceksiniz.

Her ne kadar Apple için iPhone kadar büyük bir pazar olmasa da, AirPods hayli başarılı bir eser gamı. Uzun vakittir beklenen AirPods Pro 2 ise, kablosuz kulaklık bölümünde yeni bir momentum yaratmaya aday.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu