Oyun

AppGallery’de yayınlanan uygulama ve oyun sayısı artıyor

Yaklaşık 3 yıldır Google servislerine erişimini kaybeden Huawei, kullanıcılarını şad etmek ismine AppGallery kütüphanesini zenginleştirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Angry Birds 2’yi taşınabilir oyunculara tanıtan birinci isim olan şirket, Subway Surfers’ın yayıncısı Kiloo’nun yeni oyunu Metroland’i AppGallery’e ekleyerek yeni bir unsur imza attı. Oyun meraklıları, tıpkı Subway Surfers üzere büyük ses getirmesi beklenen bu yeni oyuna birinci olarak AppGallery üzerinden ulaşabilecek.

Metroland, Subway Surfers’dan ilham alınarak geliştirilmiş

Metroland, Subway Surfers ile tıpkı mekaniklere sahip sonsuz bir koşu oyunu. Fakat bu yeni oyunun Subway Surfers’a nazaran çok daha düzgün bir dizayna, oyun tecrübesine ve daha geniş bir kullanıcı profiline sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kentin içinde geçen bu oyun, 7 farklı bölgeye sahip ve yayıncı Kiloo’nun yaptığı açıklamalara nazaran, Cadılar Bayramı üzere etkinliklerle birlikte bu bölgeler çok daha farklı hallerde özelleştirilecek.

Oyunun App Store ve Play Store’da yayınlanacağı tarih şimdi muhakkak değil

Haberimizin başında da belirttiğimiz üzere oyun, birinci olarak Huawei AppGallery’de yayınlandı ve kimi belli ülkelerde de ön erişime açıldı. Türkiye, Metroland’in ön erişime açıldığı ülkelerden birisi ve bu sebeple oyunu AppGallery dışında App Store ve Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kiloo’nun COO’su Kristian Nordahl’ın açıklamalarına nazaran ön erişime açılmayan ülkelerin, Metroland’in App Store ve Play Store’da yayınlanması için biraz daha beklemesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu