Mobil

Anker’den her aygıtınızı çalıştıran güç istasyonu

Bugün çabucak her kullanıcının yanından taşınabilir şarj istasyonu eksik olmuyor. Birinci devirlerinde yalnızca akıllı telefonlara yönelik olan istasyonlar artık tablet ve dizüstü üzere eserlere de güç veriyor. İşi biraz daha ileri götürüp duvar prizi üzere güç aktarabilen istasyonlar üreten firmalar mevcut. Anker bunlardan birisi. 

Anker 535 Portable Power Station özellikleri ve fiyatı

Bilhassa dış yer etkinliklerinde yahut güç kesintisinin olduğu vakitlerde artık taşınabilir şarj istasyonları kâfi gelmiyor zira prizden güç alırmışcasına güç muhtaçlığı doğuyor. Ayrıyeten pandemi periyodu ile birlikte ventilatörlerin daima çalışmasının ne kadar değerli olduğu bir sefer daha ortaya çıkmış oldu. 

Anker 535 Portable Power Station isimli eser 160000mAh batarya barındırıyor ve prizden güç isteyen pek çok aygıtınıza hareket halindeyken güç veriyor. Televizyon, küçük buzdolabı, küçük klima üzere 500W altında çalışan çabucak tüm aygıtlar ile uyumlu. 

Toplamda 500W güç veren eser 4 adet yüksek güçlü priz, 3 adet 120W USB Tip-A çıkışı, 1 adet 60W USB Tip-C çıkışı ve bir de araç çakmaklığı barındırıyor. Toplamda 9 aygıtı destekleyebiliyor. Müddet olarak ise 45W küçük buzdolabı için 8.5 saat, 40 ventilatör için 9.6 saat, 35W fan için 10.9 saat ve 110W TV için 3.4 saat olarak belirtiliyor. Anker 535 Portable Power Station modeli 500$ fiyat etiketi ile satılıyor. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu