Mobil

Amiral gemisi Oppo Find X5 Pro’nun tasarımı ortaya çıktı

Oppo’nun yeni kuşak Find X serisi amiral gemisi akıllı telefonları üzerinde çalıştığı biliniyor. Yakında çıkış yapacak akıllı telefonlar bu yılın başlarında piyasaya sürülen Oppo Find X3 serisinin yerini alacak.

Çin’de “4” sayısının uğursuz olarak kabul edilmesi nedeniyle yeni seri büyük ihtimalle Find X4 yerine Find X5 ismini taşıyacak. Evvelki kuşaklarda olduğu üzere Oppo Find X5 serisinin de Find X5, Find X5 Pro ve Find X5 Lite olmak üzere en az üç model içermesi bekleniyor.

Lansman yaklaşırken Oppo Find X5 Pro‘nun yüksek kaliteli manzaraları yayınlandı. Paylaşılan görseller aygıtta kullanılan ekranın sol üst köşesinde, selfie kamerasına konut sahipliği yapan bir delik yer aldığını gösteriyor.

Oppo Find X5 Pro hakkında bilinenler

Art panelde Oppo Find X3 Pro’dakine benzeyen ancak düz çizgilerden uzaklaşmış bir kamera ünitesi mevcut. Aktarılan bilgilere nazaran Oppo Find X5 Pro, 2022’nin Şubat yahut Mart aylarında resmiyet kazanacak. Ama kesin bir tarih yok.

Daha evvelki sızıntılar akıllı telefonun 120 Hz yenileme suratına sahip 6.78 inç AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, en az iki 50 megapiksel kamera, 32 megapiksel selfie kamerası, 5.000 mAh pille geleceğini ortaya koymuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu